Kijki Damskie

Nasz asortyment kierujemy zarówno do mężczyzn, jak i do kobiet, którzy interesują się narciarstwem. Kijki narciarskie damskie cechują się znacznie mniejszą wagą, w porównaniu do innych modeli. Są jednak nie tylko lekkie, ale również niezwykle wytrzymałe. Jak wiadomo, kije narciarskie wypływają nie tylko na komfort jazdy, ale również prowadzenie nart. To podstawa wyposażenia narciarza, więc warto zainwestować w wysokojakościowe produkty. Dzięki temu posłużą nam przez wiele sezonów. Decydując się na przygodę na stoku, warto zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt oraz wszelkie niezbędne akcesoria. Będą one perfekcyjnie dostosowane do naszych indywidualnych potrzeb, co zapewnia skuteczną naukę jazdy oraz szlifowanie umiejętności.

Kijki narciarskie damskie w sklepie skiracecenter.pl

W naszym bogatym asortymencie znajdziesz najlepsze kijki narciarskie damskie, firmowane przez renomowanych producentów - znajdziesz u nas znane i cenione marki takie jak Atomic czy Salomon. Produkty stanowią połączenie wykorzystania wysokiej klasy materiałów i nowoczesnych technologii, dzięki czemu oferują świetne możliwości aerodynamiczne, przy jednoczesnym zachowaniu niewielkiej masy oraz odporności na powstawanie uszkodzeń. Korpus kija może być wykonany z aluminium - lub też z coraz bardziej popularnego włókna węglowego. Oferuje ono niezawodność i wytrzymałość, a przy tym niewielką wagę, dzięki czemu kije są wygodne w transporcie i w czasie przemieszczania się na stoku. Proponowane przez nas kije odznaczają się ponadprzeciętną wytrzymałością oraz brakiem podatności na niekorzystne warunki atmosferyczne, które z pewnością będą panowały na stoku. Przy dbałości o odpowiednią konserwację można zadbać o to, aby akcesoria pozostały przydatne przez wiele lat.

Ponadto, kijki narciarskie damskie wyróżniają się oryginalnym designem. Ciekawe wzornictwo oraz szeroka gama kolorów sprawiają, że każda kobieta wybierze model dla siebie. Na wygodne użytkowanie osprzętowania przekłada się również jego wyprofilowanie oraz ergonomia. Rączki powstają z wytrzymałego tworzywa, ukształtowanego tak aby wygodnie leżeć w dłoni i umożliwiać pewny chwyt w czasie całego pobytu na stoku. Dodatkowe zabezpieczenie w postaci specjalnego mechanizmu rozłączenia kijków w razie upadku, również efektywnie zwiększa bezpieczeństwo na stoku. Dobrej jakości kije wyposażone są zwykle w wytrzymałe talerzyki. Mocny grot umożliwia wbicie kija nawet grubą w warstwę zamarzniętego śniegu.

Nie wiesz jak dobrać odpowiednie kijki narciarskie damskie? Najważniejsza jest ich długość. Dostępne są gotowe tabele, które pozwolą nam dopasować długość kijków do wzrostu. Dla uzyskania bardziej precyzyjnego wyniku można również pomnożyć wzrost przez wartość 0,7, a wynik zaokrąglić w górę. Dla przykładu kobieta o wzroście 170cm powinna wybrać kije o długości 119 cm. W razie problemów skontaktuj się z nami, a z przyjemnością pomożemy Ci w doborze odpowiedniej długości kijków narciarskich. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz szeroką wiedzę, więc możesz mieć pewność, że finalna decyzja okaże się strzałem w dziesiątkę. Zapraszamy!