Narty Atomic

Narty Atomic to deski, które niewątpliwie kojarzą się z półką Race, zawodami i świetnymi wynikami w Pucharze Świata. Od wielu dekad zawodnicy tej marki zdobywali najwyższe laury najważniejszego cyklu zimowego, Legendy jak Hermann Maier Stefan Eberharter, Benjamin Raich czy fenomen ostatnich czasów – Marcel Hirscher od wielu lat udowadniają, w markę austriackiego producenta wpisane jest ściganie na najwyższym poziomie.

Nart Atomic - mistrzowska technologia w nartach dla każdego

Atomic słynie z tego, że tworząc deski do jazdy sportowo-rekreacyjnej inspiruje się rozwiązaniami ze świata sportu wyczynowego. Producent oferuje deski wszystkich kategorii.

Narty Atomic Redster - sportowe narty dla każdego

Najbardziej znana seria Redster jest linią nart o sportowej charakterystyce. Zawiera w sobie zarówno modele slalomowe (linia S), gigantowe (linia G), jaki narty Cross-turn (linia X).

Narty Atomic Cloud - specjalnie dla kobiet

Damskim odpowiednikiem desek przeznaczonych na trasę jest linia Cloud o stylowej eleganckiej szacie graficznej, których numer modelu sugeruje poziom wymaganych od narciarki umiejętności.

Narty Atomic Vantage - narty na każdą pogodę

Dla osób preferujących jazdę w różnych warunkach, także poza trasą Atomic proponuje narty Vantage, które charakteryzuje się większą szerokością, pogłębionym rocerem i doskonale sprawdza się w różnych warunkach. Narty z tej lini oferowane są w wersjach damskich i męskich. Rozróżnia się kilka modeli usystematyzowanych według szerokości i poziomu zaawansowania. 

Narty Atomic w świecie freeride'u

Do głębokiego w puchu dedykowana jest seria nart Bent Chetler sygnowana nazwiskiem profesjonalnego Ridera.

Narty Atomic dla zawodników i skiturowców

Coraz większa rzesza fanów skituringu można wybierać spośród ultralekkich modeli wyposażonych w nowatorskie rozwiązania do skituringu. W ofercie firmy Atomic znajdują się także narty juniorskie długościach od 70 do 150 cm, a także cała seria nart zawodniczych począwszy od juniorskich skończywszy na modelach seniorskich do wszelkich dyscyplin SL, GS, DH, SG. 

Narty Atomic Savor - to tym razem nie to

Atomic jest także twórcą nart z linii Savor, których nie polecamy ponieważ technologicznie narty zbliżają się do dawnych rozwiązań – są mało wytaliowane, trudne w prowadzeniu i nie zapewniają kontroli – nie dają funu na stoku.