Head

Marka HEAD powstała z inicjatywy założyciela amerykańskiej firmy HEAD Ski Company INC w 1950r. i od 1969 przeniosła produkcję nart do Austrii. Od lat 90tych do dziś modele nart HEAD odnoszą liczne sukcesy w alpejskim Pucharze Świata i są doceniane przez najlepszych zawodników.  W ostatnich latach sprzęt marki HEAD jest wybierany przez zawodników takich jak Lindsey Vonn, Aksel Lund Svindal, Alexis Pinturault i wiele wiele innych. To właśnie we współpracy z nimi powstają coraz bardziej innowacyjne systemy i rozwiązania wśród technologii marki HEAD.

Narty WorldCup Rebels w najnowszej technologii

Najważniejszą linią marki HEAD jest grupa WORLDCUP REBELS. W tym sezonie oprócz znanych już  I.SLR, I.GSR, I. SHAPE poznamy wzbogacone o nowatorskie rozwiązanie Energy Management Circuit nowe modele m.in. E-Speed. E-Sl, E-Race. Drugą równoległą linią marki HEAD jest kolekcja nart na wszelkie warunki Supershape. Narty szersze w stosunku do sportowej półki i z rockerem. W tym roku znane i uwielbiane Supershape także z technologia EMC.

Head dla szukających niecodziennych wrażeń

Dla poszukujących innych wrażeń linia V-shape i modele freski m.in. cała linia Kore i modele z markowym rozwiązaniem framewall dla największych freaków.

Head Joy - bo narciarstwo ma cieszyć

Dla Pań stworzona została linia JOY, która skupia  w sobie modele dla każdej narciarki bez względu na umiejętności i wymagania. Od Epic Joy, Super Joy i nowych niezwykle zaawansowanych Power Joy do bardzo podstawowych nart Pure Joy.

Head Joy dla juniorów

Dla najmłodszych –modele z przeniesionymi cechami dorosłych desek. Znajdziemy tu narty dla zaawansowanych dzieci jak i na pierwsze kroki na stoku i pierwsze wyjścia w mniej przygotowany teren.

Do tego oczywiście w ofercie znajdziemy kompatybilne wiązania i kije narciarskie w grafice nawiązującej do modelów nart

Termoformowalne buty narciarskie Head z technologią LiquidFit - jeszcze lepsze dopasowanie

Drugą mocną kolekcją sprzętu marki HEAD są buty narciarskie. Producent w dużej mierze kładzie nacisk na personalizacje wspierając się technologiami Form Fit, Perfect Fit 3D i Liquid Fit. Flagowy model RAPTOR  z udziałem spasowania przy pomocy technologii LiquidFit, o normach zgodnych z FIS w przypadku większości butów z tej grupy.

Komfort i wygoda - buty narciarskie Head

Dalej grupa butów VECTOR, dla wymagających narciarzy z zacięciem sportowym aczkolwiek nie zawodników. Buty w pełni termoformowalne, w większości z ociepliną primaloft i dodatkowym spasowaniem LiquidFit. Buty nastawione zarówno na wygodę jak i doskonałe trzymanie i ochronę stopy. Dodatkowo możliwe jest spasowanie z podeszwą typu GRIP WALK dla jeszcze większej swobody.

Ultralekka technologia - ultralekkie buty narciarskie Head

Ultra lekkie buty to cała grupa LYT TECH a wśród nich modele NEXO RS, NEXO i EDGE LYt. Buty na maksa zredukowane w kwestii wagi, poprzez zastosowanie możliwie cienkiej skorupy  i wytrzymałych materiałów. Buty podobnie jak poprzednia grupa z doskonałą możliwością indywidualnego spasowania w przypadku wyższych modeli.

Head w świecie Freeride'u

Dla miłośników Freeride’u do nart Kore producent stworzył linię butów spełniającą typowe oczekiwania tej grupy narciarzy o tej samej nazwie KORE

Head dla najmniejszych naricarzy

Dla młodszych miłośników narciarskiego szaleństwa buty RAPTOR i RAPTOR RS wzorowane konstrukcyjnie na butach dorosłych a także modele KORE. Dla najmłodszych na pierwsze narciarskie kroki liniia Z.

Bezpieczeństwo na poziomie - kaski narciarskei Head 

Kaski marki HEAD to szeroki wybór modeli rekreacyjnych w wersji ze zintegrowaną szybą lub pod gogle, modele typowo sportowe - uwzględniające wymagania zawodników w tym możliwość doczepienia gardy. Cześć modeli wzbogacona konstrukcyjnie o technologie MIPS. Kaski w kolorystyce i wykończeniu pod kątem Pań, Panów i dzieci.

Head - kompleksowa oferta dla narciarzy

Producent w swojej ofercie przedstawia również spory wybór narciarskich gogli i szeroki wachlarz różnorodnych pokrowców i toreb przydatnych na narciarskie wyjazdy.

W ramach oferty marki HEAD skompletujesz cały potrzebny asortyment na zimowy odpoczynek.