Ivy

Każdy element wyposażenia narciarki musi być dopasowany tak, aby nawet przez cały dzień użytkowania zapewniał wygodę oraz sprawdzał się funkcjonalnie przy zmiennych warunkach pogodowych w górach. Dopasowanie i design to aspekt szczególnie istotny dla użytkowniczek, o czym doskonale wiedzą projektanci marki Salomon.

Gogle Salomon iVY stanowią serię opracowaną specjalnie z myślą o potrzebach kobiet, które od wyposażenia narciarskiego wymagają niezawodności. Konstrukcja gogli jest idealnie dopasowana do budowy kobiecej twarzy, dzięki czemu w połączeniu z innowacyjnymi technologiami marki Salomon składają się na dodatek, bez którego nie sposób udać się na stok. Designerskie wzornictwo oraz szeroka paleta wariantów kolorystycznych zachwyci i pozwoli dopasować gogle do reszty stroju. Lina Salomon IVY stanowi połączenie szerokiego pola widzenia oraz znakomitej przewiewności i lekkości, które pozwalają skupić się na trasie i czerpaniu przyjemności z pokonywania trasy.

Gogle Salomon IVY – stworzone specjalnie dla kobiet

Linia Salomon iVY jest flagową linia sferycznych damskich gogli Salomona. Na uwagę zasługuje konstrukcja gogli – wprawdzie nie bardzo elastyczna, ale za to optymalnie dopasowana do drobnych proporcji kobiecej twarzy. Odpowiada za to technologia Custom ID Fit. Ramka jest wyściełana trójwarstwową gąbką, podzieloną na segmenty – umożliwiającą odpowiednie dopasowanie do kształtu twarzy, jednocześnie przyjemne dla skóry. Specjalna pianka sprawia, że gogle przylegają do każdej krzywizny jeszcze lepiej i zapewniają większy komfort. Gogle narciarskie Salomon iVY są lekkie a ramka, choć widoczna, ładnie dopełnia ich kształt i chroni szybę przed uszkodzeniem. Konstrukcja zapewnia bardzo dobrą wentylację:

  • Pianka AdvancedSkin Active Dry dodatkowo odpowiada za skuteczne odprowadzanie wilgoci, pozostawiając skórę komfortowo suchą;
  • System Airflow zapewnia optymalny przepływ powietrza poprzez wprowadzanie do gogli świeżego powietrza i odprowadzanie wilgoci.

Pasek gogli Salomon iVY jest solidny, podklejony silikonowymi wstawkami, aby ograniczyć jego przesuwanie po kasku. Elementy mają możliwość regulacji i są bardzo estetycznie wykończone, różniąc się graficznie między kolejnymi seriami i kolekcjami pojawiającymi się na rynku każdego roku. Dodatkowo:

  • pasek powlekany silikonem sprawia, że gogle pewnie przylegają do kasku;
  • wygodna regulacja za pomocą podwójnej klamry umożliwia szybkie dopasowanie obwodu gogli do twarzy.

Gogle Salomon IVY – ulubione damskie gogle

Modele dostępne są w kilku różnych wariantach, które uzupełniają najlepsze szkła marki – czyli SIGMA. Technologia SIGMA to innowacyjny sposób wykonania szybek marki Salomon. Znakomicie poprawiają kontrast widzenia kolorów na śniegu, co umożliwia użytkownikowi znacznie szybciej dostrzegać wszelkie zmiany terenu w szerszym zakresie światła, czyli najlepszy kontrast cieni i bieli, w każdych warunkach oświetlenia. Gogle narciarskie Salomon iVY zapewniają zatem optymalną widoczność, nawet przy zmiennych warunkach atmosferycznych, które są normą w górskim terenie. W razie potrzeby szyby można również bardzo szybko wymienić, aby poprawić widoczność, co umożliwia specjalna konstrukcja gogli. Producent zadbał o to, aby zmiana szyb była możliwa nawet w rękawicach narciarskich, co oszczędzi czas.

Gogle Salomon IVY dostępne są również w wersji ze szkłami fotochromatycznymi. Technologia fotochromatyczna Salomon jest powszechnie ceniona przez narciarzy na całym świecie. Szyby konstruowane są tak, że reagują na zmieniające się warunki oświetlenia, płynnie zmieniając zabarwienie z jaśniejszego na ciemniejsze. Dzięki temu wymiana szyb w czasie jazdy nie jest konieczna, a ten sam komplet szkieł sprawdzi się na stoku przez cały dzień, od rana, do późnego popołudnia, a także – w warunkach silnego zachmurzenia oraz silnego wiatru.

Salomon iVY – linia opracowana z myślą o kobietach

Produkty linii iVY dostępne są z wysokiej jakości szkłami kategorii S2. Zastosowana w nich szyba sferyczna zapewnia narciarce dość szerokie pole widzenia (MAX VISION, czyli doskonałe pole widzenia w płaszczyźnie poziomej i pionowej). Wszystkie szkła są wyposażone w technologię Airflow System, dzięki czemu zapobiegającą parowaniu ich od wewnątrz. Gogle Salomon iVY zapewniają także ochronę oczu i twarzy przed ostrym światłem i szkodliwym promieniowaniem, gwarantując całkowite blokowanie promieni UV. Zapobiega to wszelkim uszkodzeniom oczu przez światło, a także ochrania skórę twarzy przed fotostarzeniem.

Gogle Salomon iVY zyskują sympatię wielu narciarek, głównie dzięki swojej konstrukcji oraz oryginalnemu, sportowemu designowi. W naszej ofercie są dostępne w kilku wariantach kolorystycznych oraz z wymiennymi szybami.

Postaw na profesjonalną ochronę wzroku i twarzy z marką Salomon. Zachęcamy do odwiedzin w naszym salonie oraz kontaktu z naszymi konsultantami.

Brak produktów do wyświetlenia