Ivy

Każdy element wyposażenia narciarki musi być dopasowany tak, aby nawet przez cały dzień użytkowania zapewniał wygodę oraz sprawdzał się funkcjonalnie przy zmiennych warunkach pogodowych w górach. Dopasowanie to aspekt szczególnie istotny dla użytkowniczek, o czym doskonale wiedzą projektanci marki Salomon.

Gogle Salomon iVY stanowią serię opracowaną specjalnie z myślą o potrzebach kobiet, które od osprzętowania narciarskiego wymagają niezawodności. Konstrukcja gogli jest idealnie dopasowana do budowy kobiecej twarzy, dzięki czemu w połączeniu z innowacyjnymi technologiami marki Salomon składają się na akcesorium, bez którego nie sposób udać się na stok. Designerskie wzornictwo oraz szeroka paleta wariantów kolorystycznych zachwyci i pozwoli dopasować element do reszty wyposażenia. Lina Salomon iVY stanowi połączenie szerokiego pola widzenia oraz znakomitej przewiewności i lekkości, które pozwalają skupić się na trasie i czerpaniu przyjemności z pokonywania trasy.

Gogle Salomon IVY – stworzone specjalnie dla kobiet

Linia Salomon iVY jest flagową linia sferycznych damskich gogli Salomona. Na uwagę zasługuje konstrukcja gogli – wprawdzie nie bardzo elastyczna, ale za to optymalnie dopasowana do proporcji kobiecej twarzy. Odpowiada za to technologia Custom ID Fit, która umożliwia goglom idealne dopasowanie się do twarzy. Ramka jest wyściełana trójwarstwową i dwuwarstwową gąbką, podzieloną na segmenty – umożliwiającą odpowiednie dopasowanie do kształtu twarzy, jednocześnie przyjemne dla skóry. Specjalna pianka sprawia, że gogle przylegają do każdej krzywizny jeszcze lepiej i zapewniają większy komfort. Gogle narciarskie Salomon iVY są lekkie a ramka, choć widoczna, ładnie dopełnia ich kształt i chroni szybę przed uszkodzeniem. Konstrukcja zapewnia bardzo dobrą wentylację:

  • Pianka AdvancedSkin Active Dry dodatkowo odpowiada za skuteczne odprowadzanie wilgoci, pozostawiając skórę komfortowo suchą;
  • System Airflow zapewnia optymalny przepływ powietrza poprzez wprowadzanie do gogli świeżego powietrza i odprowadzanie wilgoci.

Pasek gogli Salomon iVY jest solidny, podklejony silikonowymi wstawkami, aby ograniczyć jego przesuwanie po kasku. Elementy mają możliwość regulacji i są bardzo estetycznie wykończone, różniąc się graficznie między kolejnymi seriami i kolekcjami pojawiającymi się na rynku każdego roku. Dodatkowo:

  • pasek powlekany silikonem sprawia, że gogle pewnie przylegają do kasku;
  • wygodna regulacja za pomocą podwójnej klamry umożliwia szybkie dopasowanie obwodu gogli do twarzy.

Gogle Salomon IVY – ulubione damskie gogle

Modele dostępne są w kilku różnych wariantach, które uzupełniają najlepsze szkła marki – czyli SIGMA. Technologia SIGMA to innowacyjny sposób wykonania szybek marki Salomon. Znakomicie poprawiają kontrast widzenia kolorów na śniegu, co umożliwia użytkownikowi znacznie szybciej dostrzegać wszelkie zmiany terenu w szerszym zakresie światła, czyli najlepszy kontrast cieni i bieli, w każdych warunkach oświetlenia. Gogle narciarskie Salomon iVY zapewniają zatem optymalną widoczność, nawet przy zmiennych warunkach atmosferycznych, które są normą w górskim krajobrazie. W razie potrzeby szyby można również bardzo szybko wymienić, aby poprawić widoczność, co umożliwia specjalna konstrukcja gogli. Producent zadbał o to, aby zmiana szyb była możliwa nawet w rękawicach narciarskich, co oszczędzi czas.

Gogle Salomon iVY dostępne są również w wersji ze szkłami fotochromatycznymi. Technologia fotochromatyczna Salomon jest powszechnie ceniona przez narciarzy na całym świecie. Szyby konstruowane są tak, że dynamicznie reagują na zmieniające się warunki oświetlenia, płynnie zmieniając zabarwienie z jaśniejszego na ciemniejsze. Dzięki temu wymiana szyb w czasie jazdy nie jest konieczna, a ten sam komplet szkieł sprawdzi się na stoku przez cały dzień, od rana, do późnego popołudnia, a także – w warunkach silnego zachmurzenia oraz silnego wiatru.

Salomon iVY – linia opracowana z myślą o kobietach

Produkty linii iVY dostępne są z wysokiej jakości szkłami kategorii S2. Zastosowana w nich szyba sferyczna zapewnia narciarce dość szerokie pole widzenia (MAX VISION, czyli doskonałe pole widzenia w płaszczyźnie poziomej i pionowej). Wszystkie szkła są wyposażone w technologię Airflow System, dzięki czemu zapobiegającą parowaniu ich od wewnątrz. Gogle Salomon iVY zapewniają także ochronę oczu i twarzy przed ostrym światłem i szkodliwym promieniowaniem, gwarantując całkowite blokowanie promieni UV. Zapobiega to wszelkim uszkodzeniom oczu przez światło, a także ochrania skórę twarzy przed fotostarzeniem.

Gogle Salomon iVY zyskują sympatię wielu narciarek, głównie dzięki swojej konstrukcji oraz oryginalnemu, sportowemu designowi. W naszej ofercie są dostępne w kilku wariantach kolorystycznych oraz z wymiennymi szybami.

Postaw na profesjonalną ochronę wzroku i twarzy z marką Salomon. Zachęcamy do odwiedzin w naszym salonie oraz kontaktu z naszymi konsultantami.