Kurtki narciarskie

Kompletowanie stroju narciarskiego wydaje się niemożliwe bez doboru odpowiedniego okrycia wierzchniego. Prezentowane przez nas kurtki narciarskie to wysokiej jakości produkty, w które powinien zaopatrzyć się każdy miłośnik narciarstwa. Sprawdzają się jednak nie tylko podczas szaleństw na stoku, ale również w czasie codziennego użytkowania. Dobrej jakości kurtka narciarska sprawdzi się w różnorodnych sytuacjach, a także posłuży przez dłuższy czas. Należy podkreślić, że odzież tego typu oferuje nie tylko nowoczesny krój czy wysoką jakość wykorzystywanych materiałów, ale także znakomity komfort termiczny. Dzięki temu sprawdzają się w każdych warunkach, oferując użytkownikowi pełną swobodę ruchów, wygodę a także funkcjonalność. Razem z nami możesz zaopatrzyć się we wszystko, czego potrzebujesz w czasie każdej wyprawy na stok.

Kurtka narciarska - materiał to podstawa

Co wyróżnia wysokiej jakości odzież narciarską? Podstawą dla doskonałych parametrów oferowanych przez nas kurtek jest materiał, z którego zostały one wykonane. Jest to specjalna, funkcyjna tkanina zapewniająca między innymi niezbędny w czasie jazdy komfort termiczny - dotyczy to zwłaszcza bardzo niskich temperatur, jak również warunków dużej wilgotności powietrza czy mocnych porywów wiatru. Kurtki narciarskie są odporne na działanie mrozu, a także wilgoci, dzięki czemu materiał nie pęka, nie przeciera się ani nie niszczeje w wyniku działania podobnych czynników. Odzież zapewnia także ochronę fizyczną, a dzięki jej specyficznej strukturze jest ona także zabezpieczona przed powstawaniem otarć i pęknięć, o które przecież łatwo w momencie aktywnego spędzania czasu na górskim stoku. 

W naszym asortymencie znajdziecie najlepsze produkty firmowane przez znakomitych producentów zajmujących się projektowaniem specjalistycznej odzieży sportowej. Dostępne są najnowsze kurtki narciarskie od marki Salomon, jak również modele dostępne na rynku od dłuższego czasu - cieszące się zaufaniem i uznaniem użytkowników. Znakomite kurtki narciarskie męskie i damskie Atomic wyposażone są w szereg funkcji ułatwiających uprawianie sportów zimowych. Z bogatej bazy kurtek produkowanych przez czołowych producentów wybraliśmy również produkty, które znakomicie sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. 

Funkcjonalne kurtki narciarskie damskie zaprojektowane są z myślą o kobiecej anatomii, a przy tym wyposażone w dużą liczbę zapięć, umożliwiających praktyczne wykorzystanie kurtek jako bezpiecznego miejsca dla dokumentów i mobilnej elektroniki. Posiadają również odblaski, dzięki którym poruszanie się po zmroku stanie się znacznie bezpieczniejsze. Wodoodporne zamki zapewnią maksimum ochrony przed przenikaniem wilgoci. Dodatkowo, profesjonalne kurtki narciarskie męskie oraz damskie występują w wielu grubościach. Ocieplina skutecznie izoluje ciało przed chłodem, pozwalając na swobodne korzystanie z dobrodziejstw zimowej pogody. W razie jakichkolwiek pytań możesz zwrócić się z pytaniem do naszej obsługi - zapewniamy profesjonalne doradztwo.