Rowery Miejskie Unisex

Wysokiej jakości sprzęt rowerowy potrzebny jest nie tylko osobom, które profesjonalnie uprawiają ten sport. Bardzo często jest to nasz środek transportu lub sposób na przyjemne spędzenie czasu. Nie warto kupować sprzętu wątpliwej jakości. Nie zapewni nam odpowiedniej ochrony życia i zdrowia, a także bardzo szybko ulegnie awarii. Zdarza się, że słabej jakości rower nie posłuży nam nawet przez jeden sezon. Wybierając rower miejski musimy zwrócić uwagę przede wszystkim na jego parametry, a także jakość wykonania. Jeśli chcemy, aby sprzęt był wygodny w użytkowaniu, musimy dopasować go do naszych potrzeb.

Rowery miejskie unisex - dlaczego warto?

W naszej bogatej ofercie znajdziesz najlepsze rowery miejskie unisex, które przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Ten rodzaj sprzętu jest niezwykle uniwersalny, więc wśród podobnych modeli mogą wybierać zarówno osoby początkujące, jak i wieloletni miłośnicy poruszania się po mieście na rowerze. Oferowane przez nas miejskie rowery unisex wyróżniają się ponadprzeciętną wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia. Pomimo intensywnego użytkowania będą niezawodnie służyć przez długi czas. Przy odpowiedniej konserwacji rower może posłużyć nam przez wiele lat.

Wysokiej jakości sprzęt rowerowy niezbędny jest nie tylko osobom, które profesjonalnie uprawiają kolarstwo. Jest to jednocześnie bardzo popularny i ekologiczny środek transportu lub sposób na przyjemne spędzenie czasu. Nie warto sięgać po sprzęt wątpliwej jakości, ponieważ nie zapewni nam odpowiedniej ochrony, bezpieczeństwa ani komfortu. Przy tym inwestowanie w naprawę kiepskiego sprzętu zwyczajnie się nie opłaca. Zdarza się, że słabej jakości rower nie posłuży nam nawet przez jeden sezon. Wybierając rower miejski unisex - zarówno kobiety jak i mężczyźni muszą zwracać uwagę na dobre dopasowanie ramy roweru do swojej anatomii, a także na wygodę prowadzenia jednośladu. Warto także przeanalizować swoje potrzeby w zakresie korzystania z roweru. Czy służy wyłącznie do dojeżdżania do pracy? Czy teren po jakim się poruszam jest stosunkowo równy, pozbawiony wzniesień? Odpowiadając sobie na kilka podstawowych pytań szybko i bez trudu można dobrać dla siebie idealny jednoślad. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Idealne na codzień rowery miejskie unisex

Rowery miejskie unisex, które znajdują się w naszym asortymencie, odznaczają się nie tylko dużą trwałością, ale również niebanalnym designem. Przekonaj się, jak duży komfort jazdy może oferować dobrze dobrany do wymogów użytkownika rower do jazdy miejskiej. Sprzęt pochodzi od znanych i cenionych producentów, co jest najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości. Znajdziesz u nas m.in. najlepsze rowery miejskie unisex od marek takich jak Giant, MAXIM czy MEDANO. Są to renomowani liderzy rynku w dziedzinie osprzętowania rowerowego, którzy od lat oferują znakomitą jakość oraz trwałość. My oferujemy wszystkie te modele w atrakcyjnych cenach i szerokiej selekcji dostępnych modeli.

Do jakiego typu jazdy najlepiej sprawdzają się takie jednoślady? Są one przeznaczone przede wszystkim do jazdy po równych i utwardzonych nawierzchniach jak m.in. po drogach asfaltowych, bulwarach, chodnikach oraz ścieżkach rowerowych. Rowery są niezwykle proste w prowadzeniu. Zapewniają ergonomiczną postawę, a także wysoki komfort jazdy. Niestety, nie są przydatne w czasie jazdy w bardziej wymagającym terenie. Korzystanie z nich w warunkach terenowych może przyspieszyć zużycie sprzętu. Dlatego też wiele osób chętnie sięga po rower miejski jako po dodatkowy jednoślad, który w przeciwieństwie do roweru sportowego prezentuje się elegancko i zapewnia wygodę.

W kategorii rowerów unisex można znaleźć jednoślady zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Skąd takie rozróżnienie? Najwięcej problemów z dopasowaniem do siebie kształtu roweru mają kobiety, dlatego też w dedykowanej dla nich kategorii dostępne są modele z mocno wygiętą do wewnątrz ramą. Jednak w przypadku osób, którym to nie przeszkadza lub po prostu dla wyższych - warto poszukiwać sprzętu do poruszania się po mieście takiego jak rower miejski unisex. Różnice kryją się w detalach, takich jak ilość przerzutek, wielkość kół na których osadzony jest rower, forma ramy, jej wysokość a także waga roweru. Każdy może zaopatrzyć się dokładnie w taki rower, jakiego potrzebuje. Jesteśmy świadomi, że nie bez znaczenia pozostają także względy praktyczne oraz estetyka. Zadbaliśmy również o to i specjalnie dla naszych klientów skompletowaliśmy szeroką selekcję różnorodnych modeli o pięknym wykończeniu oraz uzupełniającym osprzętowaniu. Dostępne są modele w odcieniach klasycznej czerni, beżu, błękitu, a także warianty o bardziej sportowym charakterze.

Najlepsze miejskie rowery unisex

Miejskie rowery unisex powinny zapewniać użytkownikowi możliwość wygodnego przemieszczania się po mieście. Bardzo często takie jednoślady wykorzystuje się charakterze transportu do pracy. Wiąże się to z koniecznością podróżowania w ubiorze służbowym, a w związku z tym, że w wielu miejscach pracy obowiązuje biznesowy dress code, warto aby ubranie nie zostało zabrudzone czy pogniecione. Rowery miejskie charakteryzuje obniżona linia ramy, dzięki czemu siodełko znajduje się znacznie niżej w stosunku do kierownicy, niż w przypadku rowerów górskich, szosowych czy crossowych. Dzięki temu w czasie jazdy możliwe jest utrzymanie wygodnej, wyprostowanej pozycji, bez konieczności pochylania się w kierunku kierownicy. Na rower można szybko i łatwo wsiąść oraz zsiąść, niezależnie od tego czy ma się na sobie marynarkę czy odzież sportową.

Tego typu jednoślady wyposażone są także w dodatkowe akcesoria, które mają za zadanie chronić odzież przed zabrudzeniem lub uszkodzeniem. Błotniki pozwalają skierować strumień wody i zabrudzenia poza koło, nie rozchlapując ich na boki, dzięki czemu zarówno użytkownik jak i osoby, które mija na ulicy nie muszą obawiać się o zabrudzenie odzieży. Bardzo charakterystycznym elementem dla rowerów dedykowanych do jazdy po mieście jest kaseta zabezpieczająca łańcuch. Do czego służy? Przede wszystkim zabezpiecza łańcuch przed działaniem czynników zewnętrznych, ale także zapobiega przenoszeniu się smaru na nogawki spodni. Chronie także odzież przed wkręceniem się w ogniwa łańcucha. Podobną funkcję pełni osłona kołą tynego - bardzo często spotykana w modelach unisex i damskich. Dzięki tym wszystkim elementom miejskie rowery unisex zyskują na elegancji oraz ponadczasowym charakterze, są bezpieczne w użytkowaniu a także sprawdzają się w czasie codziennego użytkowania.

Polecamy rowery miejskie unisex o lekkiej, aluminiowej konstrukcji. Wielką zaletą jest bezwysiłkowe prowadzenie roweru a także możliwość wygodnego odstawienia go w czasie postoju. Nieduża waga umożliwia wygodne manewrowanie rowerem w czasie wnoszenia go po schodach, np. w klatce schodowej, w drodze do piwnicy czy garażu. Oszczędza to dużo czasu i pozwala nie nadwyrężać przy tym mięśni. W razie potrzeby jednoślad można szybko schować w budynku przed deszczem oraz bez wysiłku przygotować go do wyruszenia w drogę. Dobrej jakości rower miejski unisex będzie nieocenioną pomocą kiedy zależy nam na czasie. Dobra przyczepność opon zapewnia utrzymanie optymalnej kontroli nad pojazdem w każdych warunkach, pomaga uniknąć korków oraz sprawnie dotrzeć w zakamarki miasta, gdzie dojazd samochodem jest utrudniony.

W naszej ofercie dostępne są modele na kołach wielkości od 17 do 28 cali, dzięki czemu można bez trudu dobrać dla siebie rower, który będzie odpowiadał naszym potrzebom. W razie potrzeby rower miejski unisex można wyposażyć w większe koła - które również znajdują się w naszej ofercie. Wzrost użytkownika powinien decydować o tym, jak wysokie koła się wybiera. Osoby poniżej 170 cm wzrostu powinny skłonić się ku wariantom 19 i 20-calowym, a wyższe mogą spokojnie decydować się na wyższe koła. Wszystko jednak zależy od indywidualnego dopasowania roweru do danego użytkownika.

Masz problem z wyborem roweru miejskiego dla siebie lub bliskiej osoby? Z przyjemnością pomożemy Ci podjąć właściwą decyzję. Nasi doświadczeni konsultanci posiadają wieloletnie doświadczenie oraz szeroką wiedzę, którą zdobyli poprzez pracę z klientem, dlatego też pomogą dopasować odpowiedni model do Twoich osobistych potrzeb i preferencji. Wybór odpowiedniego roweru nie jest kwestią prostą - dlatego zachęcamy do kontaktu poprzez stronę, telefonicznie albo do osobistej wizyty w naszym salonie w Pruszkowie. Służymy profesjonalnym doradztwem oraz bogatą ofertą dostępnych w sprzedaży modeli. Najlepsze rowery miejskie unisex znajdziesz właśnie u nas - zaufaj najwyższej jakości oferowanej przez marki takie jak Giant, MAXIM czy MEDANO.