Gogle Junior

Producenci znanych marek w swoich kolekcjach nie zapominają o najmłodszych użytkownikach narciarskich kurortów. Bezpieczeństwo jest najważniejsze podczas zimowej zabawy na stoku. Gogle chronią oczy przed wiatrem i drobinkami śniegu, a także przed negatywnymi konsekwencjami zbyt silnej ekspozycji na słońce na ośnieżonych trasach. Ochrona wzroku jest istotna w każdym wieku – dlatego warto oswajać z nią dzieci i młodzież już od pierwszych wypraw na stok.

W naszej ofercie dostępne są gogle narciarskie dla dzieci takich marek jak Salomon oraz Atomic. Co więcej, gogle z linii Junior i Kids dostępne są zarówno w podstawowych budżetowych modelach jak również w wariantach uzupełnionych o bardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania, przeniesionych wprost z modeli dla dorosłych. Dostępne w różnych kategoriach zaciemnienia szyby – najczęściej uniwersalnej Cat.2 oraz w wielu wersjach kolorystycznych, aby wstrzelić się w gust młodszych narciarzy i narciarek. Dzięki temu młody użytkownik będzie odpowiednio chroniony spędzając czas na stoku.

Gogle narciarskie dla dzieci w Skiracecenter.pl

Może wydawać się, że gogle narciarskie dla dzieci i nastolatków to element wyposażenia, który można dobrać nieco później. W praktyce jednak dobrze dobrane gogle pomogą nie tylko w czasie zabawy, ale również w czasie nauki prawidłowej techniki jazdy. Zadaniem gogli jest osłanianie twarzy przed promieniowaniem UVA i UVB, a także przed drobinami śniegu wody i zabrudzeniami. Z tego względu pierwszą parę gogli warto dobrać kiedy tylko maluch wykazuje chęć nauki jazdy na nartach.

W ofercie Ski Race Center zebraliśmy znakomite oferty. Najlepsze modele marek takich jak Atomic i Salomon dobierzesz w różnych wariantach i bardzo atrakcyjnych cenach. Pamiętaj, że wysokiej jakości elementy wyposażenia zostaną z juniorem na dłużej.

Gogle narciarskie dziecięce linii Atomic COUNT

Gogle narciarskie dziecięce serii Atomic COUNT dostępne są w naszej ofercie w różnych wariantach. Postawić można na google wyposażone w szyby cylindryczne (CYLINDRICAL) bądź na szyby sferyczne (SPHERICAL). Spherical Double Lens marki Atomic to szkła sferyczne, których krzywizna biegnie zarówno poziomo, jak i pionowo, co poszerza dodatkowo pole widzenia.

Polecamy modele wchodzące w skład najnowszej serii wypuszczonej na rok 2021. W jej obrębie dostępne są różnorodne modele, w kolorze czarnym, różowym, szarym, zielonym i niebieskim. W ofercie dostępne także modele wchodzące w skład serii RED. Dzięki temu każdy dopasuje dla siebie wariant, który najlepiej pasuje do reszty wyposażenia. Modele serii juniorskiej pasują także na dorosłych o drobniejszej budowie twarzy.

Tym, co wyróżnia gogle narciarskie junior serii COUNT jest ich konstrukcja, która silnie nawiązuje do funkcjonalności modeli dla dorosłych. W modelach zastosowano takie rozwiązania jak:

  • Adaptive LF Tri-Layer Face Foam (trójwarstwowa pianka Adaptive Live Fit) – czyli połączenia specjalnej pianki Memory Face, standardowej pianki Face oraz szybkoschnącego materiału przylegającego do skóry. Gwarantuje to doskonałe dopasowuje, nawet do drobnej twarzy.
  • Flash Lens – technologia wykorzystująca warstwę powłoki lustrzanej, której zadaniem jest redukcja rozbłysków, polepszenie widoczności przejrzystości oraz zapewnienia komfortowego widzenia w każdych warunkach.
  • Live Fit Frame – specjalne ramki Live Fit są stworzone w oparciu o giętką konstrukcję, która w połączeniu z trójwarstwową pianką gwarantuje jeszcze lepsze dopasowanie do kształtu twarzy.
  • Over The Glasses Compatible (OTG) – to rozwiązanie sprawia, że gogle mogą być noszone również przez juniorów noszących szkła korekcyjne.

Najlepsze gogle narciarskie junior od marki Salomon

Polecamy w szczególności gogle narciarskie dziecięce marki Salomon, wchodzące w skład serii JUKE. To gogle stworzone z myślą o potrzebach młodych sportowców, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności i poprawiać osiągi na stoku. Kiedy młody narciarz w zdecyduje się sprawdzić swoje możliwości na zawodach, upewnij się, że wspiera go najlepszy sprzęt od marki Salomon.

To modele dla użytkowników w wieku od 6 do 12 lat. To gogle cylindryczne, które zagwarantują młodym użytkownikom pełnię wygody oraz pełną ochronę przed działaniem promieniowania UV (technologia 100% UV Cut). Wysokiej klasy szybki pokryte zostały powłoką lustrzaną, dzięki czemu nie tylko prezentują się drapieżnie i interesująco, ale także chronią wzrok.

  • Podobnie, jak google Salomon dla dorosłych, taki i gogle narciarskie junior posiadają technologię Airflow System, co oznacza, że zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu swobodnego przepływu powietrza, dzięki czemu gogle nie parują od wewnątrz, niezależnie od zmiany wysokości.
  • Modele oferują także możliwość łatwej wymiany szkieł (system Easy Change).
  • Specjalnie z myślą o młodych zawodnikach gogle oferują szerokie pole widzenia (Wide Vision) osiągnięte dzięki zmniejszeniu grubości ramy.

Gogle narciarskie junior TRIGGER

Gogle narciarskie junior TRIGGER przeznaczone są dla starszych dzieci oraz młodszych nastolatków. Wyposażono je ramkę o elastycznej konstrukcji, którą dodatkowo amortyzują dwie warstwy specjalnej pianki. Dzięki temu zapewniają dobre dopasowanie do kształtu twarzy, wygodę oraz bezpieczeństwo na stoku. Modele wyróżnia przede wszystkim drapieżna, sportowa forma oraz solidny, silikonowy pasek z regulacją. Gogle dla dzieci serii TRIGGER dostępne są w sprzedaży wraz z wysokiej jakości szybami S2 oraz S3 lub z szybą fotochromatyczną. Kolorystycznie gogle nawiązują także do innych produktów wchodzących w skład linii RACE.

Odpowiednia ochrona wzroku jest ważna zarówno w czasie zabawy na śniegu (który wzmacnia odbijające się od niego promienie, które mogą dotkliwie razić oczy), ale przede wszystkim w czasie treningu i nauki jazdy. Juniorzy, którzy chcą zdobywać nowe umiejętności oraz szlifować technikę potrzebują gogli, które pomogą im osiągnąć ten cel. Polecamy gogle narciarskie junior od marki Atomic i Salomon – zapewnij dziecku dobry start w zawodach!