Wiązania narciarskie

Polecamy najlepsze wiązania narciarskie - dystrybuowane od marek cieszących się na rynku uznaniem użytkowników hobbystycznych i profesjonalnych, na całym świecie. Proponujemy produkty marek Salomon i Atomic, które idealnie dopasowane są do nart oraz butów tychże producentów. Całość osprzętowania narciarskiego może współdziałać harmonijnie, dzięki czemu doświadczenie czasu spędzonego na stoku za każdym razem okaże się pełne ekscytujących doznań, a przy tym w pełni bezpieczne. Dobierz dla siebie wiązania nart, które będą wspierać rozwój Twoich umiejętności. Proponujemy elementy wykonane z trwałych materiałów, odporne na uszkodzenia, korozję i przypadkowe rozłączane w trakcie jazdy. Na stoku liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo, a także wysoki komfort - niezależnie od poziomu zaawansowania danego narciarza. Dobrej jakości wiązanie połączy te dwie potrzeby, gwarantując znakomitą rozrywkę na stoku. Sprawdź jakie nowości pojawiły się w naszej ofercie na nadchodzący sezon narciarski! 

Wiązania narciarskie najwyższej jakości

Niezależnie, czy traktujemy narciarstwo jako zimową rozrywkę, czy uprawiamy go profesjonalnie, powinniśmy zainwestować w sprzęt i akcesoria narciarskie wysokiej jakości. Taka inwestycja nie tylko zwiększy naszą wygodę, ale również pozwoli zaoszczędzić pieniądze. Produkty w wykonane z trwałych materiałów posłużą nam znacznie dłużej. Słabej jakości wyposażenie nie pozwala osiągnąć oczekiwanych rezultatów, a także bardzo szybko ulega uszkodzeniu. Wiązania narciarskie są jednym z najważniejszych elementów wyposażenie każdego narciarza. Służy do przypięcia buta narciarskiego do nart. Jest to bardzo ważna rola, więc warto zainwestować w wysokojakościowe wiązania. Standardowe wiązanie narciarskie mocuje nogę w dwóch miejscach - części przedniej oraz tylnej. Ponadto, zapewnia ono ochronę podczas upadku. Mechanizm bezpieczeństwa umieszczony w wiązaniu, podczas powstania zbyt dużej siły odczepia but od narty. Uwolniona stopa dozna znacznie mniejszej kontuzji podczas upadku. Kupując wiązania spełniające ogólnoświatowe normy, nie tylko ochronisz swoje zdrowie, ale nawet życie.

Nie tylko atrakcyjna cena, ale także wysoka jakość powinny charakteryzować najlepszy sprzęt. Na szczęście, w Ski Race Center oferujemy naszym klientom jedno i drugie. Możesz zaopatrzyć się w najlepsze wiązania do nart, które uchronią Cię przed groźnymi kontuzjami. Każdemu może przydarzyć się wypadek lub drobna stłuczka na stoku. Nie można całkowicie wyeliminować ryzyka, ale można jak najlepiej się na taką ewentualność przygotować. Jaką funkcję pełnią wiązania narciarskie? Przede wszystkim mają za zadanie utrzymywać połączenie między nartami a obuwiem narciarskim. To jednak nie wszystko - jeśli zajdzie taka potrzeba, jak np. w czasie upadku, wiązanie puści, uwalniając nartę. Dlaczego? Służy to ograniczeniu ryzyka złamania kończyny lub powstania innego, poważnego urazu w wyniku wykręcenia nogi. W Ski Race Center dbamy o bezpieczeństwo wszystkim narciarzy - zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której z pewnością znajdziesz najlepsze produkty, dopasowanie do Twoich potrzeb. Zapraszamy! 

Profesjonalne wiązania narciarskie

W naszym bogatym asortymencie znajdziesz profesjonalne wiązania do nart, które pochodzą od znanych i cenionych producentów. Dostępnych jest wiele modeli. Produkty dzielą się na uniwersalne, dla mężczyzn, dla kobiet oraz dla juniorów. Proponujemy wyłącznie trwałe i sprawdzone wiązania narciarskie, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Oferujemy produkty firmowane przez renomowane marki m.in. wiązania narciarskie Salomon oraz Atomic Tylko u nas znajdziesz produkty tak świetnej jakości w korzystnie niskich cenach. Masz problem z wyborem modelu? Nasi wykwalifikowani i doświadczeni konsultanci z przyjemnością doradzą Ci, które wiązanie spełni wszystkie Twoje oczekiwania i potrzeby. Dzięki temu Twój wybór będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Bądź świadomy tego, co dobierasz do swojego narciarskiego ekwipażu. Wysoka jakość poszczególnych akcesoriów i elementów przełoży się na komfort oraz bezpieczeństwo w czasie poruszania się na stoku i poza nim, na bardziej “dzikich” trasach. W Ski Race Center oferujemy szeroki wybór produktów, które możesz z łatwością dostosować do swoich potrzeb. Siła docisku wiązania nart ważna jest w szczególności w przypadku doświadczonych narciarzy. Użytkownik, który zwraca uwagę na wszystkie detale jakie ma do zaoferowania skompletowany sprzęt narciarski, będzie mógł w pełni z nich skorzystać. Wymaga to jednak nieco doświadczenia i wielu godzin spędzonych na stoku. Poszczególne modele oferują różną siłę docisku, dzięki czemu w przypadku niektórych stylów jazdy narciarskiej, przełożyć się to może na lepsze osiągi - czy to związane z szybkością, czy też lepszą przyczepnością do podłoża. Kluczową kwestią jest precyzyjne ustawienie napięcia, zgodne ze skalą DIN. Konkretne ustawienia warto dopasować do jednostkowych potrzeb tak, aby siła docisku wiązania nart przełożyła się na jak najlepsze osiągi w danym terenie. Zależą także od: 

  • wagi,
  • wzrostu, 
  • wieku, 
  • długości podeszwy obuwia narciarskiego, podanej w milimetrach, a także
  • ocena stylu jazdy. 

Do dopasowania warto korzystać ze specjalnych kalkulatorów, pomagających w wyliczeniu tych parametrów lub też zasięgnąć porady specjalisty. Warto dopasować kilka opcji siły docisku, aby mieć pewność, że finalnie postawi się na tą najlepszą. W żadnym razie nie powinno się pozostawiać tego ustawienia gestii przypadku lub pozwolić aby siła docisku wiązania nart ustawiona była “na oko”. Obecnie bardzo często do ustawienia parametru wykorzystuje się zaawansowane urządzenia, które w oparciu o podane wartości dokładnie ustalając potrzebną wartość. Dzięki temu można mieć pewność, że siła docisku będzie dobrze zadana, co przełoży się na bezpieczeństwo na każdej trasie. 

Wiązania do nart - zaopatrz się w najlepszy sprzęt

Dostępny w ofercie Ski Race Center sprzęt pochodzi od marek takich jak Atomic i Salomon, dlatego też odznacza się znakomitą jakością, trwałością oraz funkcjonalnością. Wiązania narciarskie wykonane są z dedykowanych materiałów, zapewniających bezpieczeństwo i komfort w czasie jazdy. Oferowane akcesoria wyposażone są w innowacyjne funkcje pozwalające na szybki montaż butów do nart, a także zabezpieczające nogi w czasie upadku. Wyposażone są w możliwość regulacji miejsca wiązania na stoku, czyli tzw. VAR tech.

 Inwestycja w dobry sprzęt opłaci się każdemu, niezależnie od poziomu zaawansowania. Dobór najlepszych akcesoriów rzeczywiście wiąże się w większymi kosztami, ale chyba żadna osoba ucząca się lub jeżdżąca profesjonalnie nie będzie miała wątpliwości, że jest to inwestycja jak najbardziej potrzebna

Również i wiązania narciarskie warto dobierać w taki sposób, aby były optymalne dopasowane do konkretnych warunków i potrzeb użytkownika. Jeśli wybór sprawia jednak jakikolwiek problem, zwróć się z nim do naszych specjalistów. Od wielu lat zajmujemy się wysokiej klasy sprzętem narciarskim, stąd też bogate doświadczenie, którym chcemy się z Wami dzielić. Skontaktuj się z nami - poprzez nasz sklep internetowy lub telefoniczny, a konsultanci pomogą z zakupami. Zachęcamy także do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego w Pruszkowie. Pomożemy dopasować wiązania do nart, a także inne elementy osprzętowania, niezbędne na każdym stoku. Zaufaj wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów i przygotuj się na nowy sezon razem ze Ski Race Center.