Narty Head

Narty marki HEAD od lat cieszą się uznaniem narciarzy klasy zawodowej jak i wymagających pasjonatów narciarstwa. Pojawiają się wysoko wśród zawodników Pucharu Świata a race’owe technologie z powodzeniem przerzucane są na modele cywilne. HEAD przedstawia w tym sezonie bogatą oferte modeli udoskonalonych o jeszcze bardziej nowoczesne rozwiązania, tworzone we współpracy z profesjonalistami w dziedzinie.

Najnowsza odsłona WorldCup Rebels - pierwsza elektroniczna technologia w narciarstwie zjazdowym

Wiodącą linia marki HEAD jest grupa nart sportowych sygnaturowa nazwą WORLDCUP REBELS a wśród niej najbardziej zaawansowane modele dla wymagających narciarzy. W tym sezonie oprócz klasycznych desek grupy Worldcup Rebels, czyli I.SLR, I.GSR, I. SHAPE spotkamy nowe modele - wzbogacone o technologie EMCEnergy Management Circuit – jedyny na  świecie elektroniczny system tłumienia wibracji m.in. E-Speed. E-Sl, E-Race. Zdaniem producenta nowe rozwiązanie jest gwarancją płynnej jazdy i doskonałego trzymania krawędzi w każdych warunkach. Mimo, że każdy model różni się konstrukcyjnie, wszystkie nastawione są uzyskanie maksymalnych osiągnięć na trasie. Co ciekawe z założenia techniczne z najwyższy modeli zawodniczych przenoszone są właśnie do modeli dla narciarzy rekreacyjnych po to, aby nastawić się na progres i pełne korzystanie z możliwości jakie niesie ze sobą uprawianie narciarstwa zjazdowego.

Narty Head Supershape - super narty na każde warunki na trasie

Drugą fantastyczną linią marki HEAD jest kolekcja Supershape. Linia Supershape to grupa nart zaawansowanych technologicznie dla narciarzy, którzy szukają jeszcze czegoś więcej oprócz doskonałej sportowej zabawy. Narty przeznaczone są do jazdy we wszelkich warunkach na trasie i sporadycznych próbach poza przygotowanymi warunkami. Każdy kolejny model tej linie jest szerszy w talii i posiada nieco większy rocker – dlatego w całej kolekcji skrajne modele zbliżone sa do desek o typowo sportowej geometrii lub desek w kierunku all mountain. Od lat doceniane w tym sezonie w dopracowanej odsłonie z systemem EMC nie mogą nie przypaść do gustu.

Niekonwencjonalne podejście - narty Head V-Shape

Dalej grupa nart V-shape. V-shape to zupełnie niekonwencjonalne podejście łączące wytrzymałość i ultralekki rdzeń. Zastosowanie drewnianego rdzenia z drewna Karuba wraz z carbonem i graphenem daje wyjątkową linie nart V-shape, dla tych co szukają czegoś niecodziennego.

Narty Head w wersji freeski

Ultralekkie i do zabawy w puchu, przy tym elastyczne i wytrzymałe zarazem. Linia Kore dla amatorów jazdy w stylu freeski. Tak samo jak i modele The Show, Caddy, Framewall.

Stworzone z myślą o kobietach - narty JOY Head

Producent HEAD nie zapomina tez o damskim gronie użytkowników narciarskich kurortów. Mając na uwadze, że nie każda z Pań ma zacięcie sportowego rywala specjalnie - a równocześnie pragnie w pełni korzystać z uroków narciarstwa - stworzona została linia JOY.  Grupa JOY to modele dla wszystkich kobiet jeżdżących na nartach. W kolekcji znajdziemy zarówno narty zbliżone do uniwersalnych modeli sportowych wraz z nowatorską technologia EMC tj. nowy model POWER JOY, jak i modele do jazdy rekreacyjnej na różnym stopniu zaawansowania – wszystkie stabilne i skonstruowane pod kobieca sylwetkę. W tej grupie narty dla siebie znajdzie zarówno doświadczona narciarka (EPIC JOY) jak i zupełnie początkująca osoba (PURE JOY).

Juniorskie narty Head - narty w każdy stylu

Dla najmłodszych miłośników zimowego szaleństwa HEAD przygotował zarówno juniorski modele bardziej sportowe na drewnianym rdzeniu (WORLDCUPE I.RACE)  jak i typowo rekreacyjne idealne na pierwsze zjazdy na trasach (SUPERSHAPE, V-SHAPE, JOY). Nie pomija tez młodych adeptów freeski z modelami KORE TEAM, CADDY JUNIOR i SOUPHEAD SLR PRO.

Każdy znajdzie cos dla siebie wśród produktów marki HEAD.