Plecaki i torby narciarskie

Pakowne torby i plecaki narciarskie to niezastąpiony dodatek w czasie każdej wyprawy w góry. Można w nich przechowywać wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy i mieć je zawsze w pobliżu. Polecamy wysokiej jakości profesjonalne akcesoria stworzone specjalnie z myślą o wymagających narciarzach, którzy pragną spędzić na stoku możliwie całe dnie. Zdecydowanie warto postawić na sprawdzony sprzęt pochodzący od producentów cieszących się uznaniem zarówno wśród profesjonalistów, jak i amatorów - jak np. Salomon. Zapoznaj się z przygotowaną przez nas ofertą i postaw na najlepsze plecaki oraz torby. 

Plecak narciarski - akcesorium na każde warunki pogodowe

W naszym asortymencie dostępne są wszechstronne torby i plecaki narciarskie - produkty występują w bardzo szerokiej palecie kształtów, wielkości oraz kolorów, dzięki czemu można bez trudu dobrać akcesorium dla siebie. Oferujemy także produkty pod kątem narciarstwa zawodniczego, które bez trudu pomieszczą cały potrzebny asortyment na czas treningów czy zawodów.

Oferujemy markowe produkty, dostępne w atrakcyjnych cenach. Produkty pomieszczą w sobie elementy osprzętu narciarskiego, takie jak kaski, gogle, kije czy buty, dzięki czemu w razie potrzeby można wygodnie przetransportować je na stok. 

Aby plecak narciarski mógł służyć jak najlepiej, musi odznaczać się wytrzymałością i jakością. Plecaki spotkamy w różnych rozmiarach – te wyższe modele pomieszczą przynajmniej kask i buty oraz jakieś drobiazgi np. Zapasowe rękawice. Opływowy kształt oraz zabezpieczone przed wilgocią zamki błyskawiczne umożliwiają bezpieczny transport dowolnej rzeczy przydatnych na stoku czy poza nim. Szukajmy modelów ze wzmocnionym dnem – posłużą dłużej.

Pojemna torba narciarska jest już raczej przeznaczona do noszenia w ręku, jednak niektóre modele maja szelki aby okazjonalnie założyć ją na plecy. Pomieści w sobie nawet do 70 litrów, dzięki czemu bez trudu spakujesz się na weekendowy wyjazd lub przygotujesz bagaż na dłuższy pobyt poza domem.