Gogle Salomon

Gogle narciarskie Salomon swoją popularność zyskały dzięki swojej innowacyjności oraz bogatej linii, która zawiera modele w wielu wariantach kształtu, koloru i rodzaju szybek.

Gogle narciarskie Salomon - wysoka jakość w dobrej cenie

Salomon oferuje Gogle praktycznie we wszystkich przedziałach cenowych. Modele takie jak S/Max, Lo-Fi, Ivy to flagowe serię o bardzo szerokim kącie widzenia wyposażone często w innowacyjne szyby takie jak Sigma lub powłoki fotochromatyczne.

Gogle narciarskie Salomon - optymalne dopasowanie

Większość ramek gogli Salomona została stworzona, aby zapewnić najszerszy kąt widzenia oraz maksymalne dopasowanie do twarzy. Nie bez znaczenia są też otwory wentylacyjne oraz wykończenie elementów miękkich, które bezpośrednio przylegają do twarzy.

Gogle narciarskie Salomon - popularne rozwiązania

Spośród najbardziej popularnych serii średniej półki cenowej wymienić można gogle ForSeven oraz X-View, a także fotochromatyczne Salomon Photo XF oraz Cosmic.

Reprezentują one konwencjonalną konstrukcję bazującą na szybie w kształcie cylindrycznym. Alternatywą dla tych modeli są sferyczne Google XT One. 

Dla młodszych narciarzu - gogle narciarskie Salomon JR

Salomon posiada także w swojej gamie gogle narciarskie dla juniorów i oraz dla najmłodszych. Są to między innymi Trigger, Juke, Kiwi.

Szkło Simga - najwyższa klasa wśród gogli narciarskich Salomon

Z ciekawych technologii stosowanych w goglach Salomon warto zwrócić uwagę na nowatorskie szkła Sigma, które pogłębiają kontrast bieli, co jest szczególnie pomocne w warunkach gorszej widoczności, kiedy to nie widać cienia i teren się „rozmywa”.

 

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz