Aksium

Marka Salomon posiada w swojej ofercie bardzo bogaty wybór gogli narciarskich – od modeli podstawowych i uniwersalnych, po serie tworzone z myślą typowo o zawodnikach i wymagających trasach poza stokiem. Gogle Salomon Aksium to seria wyposażona w szkła cylindryczne, idealne na stok i sprawdzające się przy zmiennej, górskiej pogodzie. Serię wyróżnia trwałość, sportowy design oraz atrakcyjne przełożenie ceny do jakości. Jeśli poszukujesz prostych gogli dla mniej wymagających użytkowników, zapoznaj się z produktami serii Salomon Aksium. Wybierać można spośród kilku wersji: podstawowej, Access oraz Photochromic – postaw na gogle, które pozwolą Ci na doskonalenie umiejętności.

Gogle Salomon Aksium – podstawowe gogle Salomona

Linia AKSIUM to kolekcja podstawowych gogli o cylindrycznych szkłach od marki Salomon. Konstrukcja tych modeli zachwyca elastycznością oraz dobrym dopasowaniem się do kształtu twarzy. Są lekkie i wygodne, zapewniając jednocześnie optymalne warunki do jazdy na przygotowanych trasach i nie tylko. Gogle łączą w sobie komfort z optymalnym poziomem ochrony przed promieniami słonecznymi, opadami śniegu oraz wiatrem. Gogle Salomon Aksium są w dość lekkie, a ich ramka stosunkowo cienka. 

Gogle Aksium zapewniają przy tym doskonałą wentylację (system Airflow). Ramka jest wyściełana miękką gąbką z przyjemną dla skóry wyściółką. W ten sposób, nawet nosząc gogle przez cały dzień nie trzeba obawiać się odczucia dyskomfortu czy powstawania otarć. Dla zapewnienia dodatkowej stabilności na twarzy i kasku, pasek od gogli jest solidnie wykończony, podklejony silikonowymi wstawkami, których zadaniem jest ograniczyć jego zsuwanie się w czasie jazdy. Możliwość regulacji umożliwia dopasować obwód gogli do wielkości twarzy.

Salomon Aksium Access – przystępny wariant

Gogle Salomon Aksium Access to najbardziej przystępny cenowo wariant spośród całej serii. Jednak mimo uproszczonej budowy oferują wygodę i ochronę przed promieniowaniem UV. Prosta, nowoczesna forma umożliwiła wykorzystanie szyb typu Wide Vision, dających szerokie pole widzenia. Jest to ważne, dla wygody i bezpieczeństwa wykonywania manewrów. W połączeniu z autorską technologią wentylacji marki Salomon możesz cieszyć się niezakłóconą widocznością, bez względu na zmiany wysokości czy kondensację pary wodnej na szybach. Szkła kategorii S1 i S2. zmniejszają odbicie światła, dzięki czemu niezależnie od warunków pogodowych widzisz wszystkie przeszkody na swojej drodze. Salomon Aksium to gogle świetne na początek oraz dla osób preferujących krótkie, weekendowe wypady na stok. Nie musisz być profesjonalistą, aby móc cieszyć się komfortem korzystania z markowego sprzętu.

Gogle Salomon Aksium Photochromic dla wymagających

Dla bardziej wymagających użytkowników, poszukujących przystępnych rozwiązań proponujemy także gogle Salomon Aksium Photochromic. Modele dostępne są w wersji ze szkłami fotochromatycznymi. Specjalna powłoka PHOTOCHROMIC MULTILAYER (filtr Pink Dynamic, z kategorią S1-3) sprawia, że szkła same dostosowują się do aktualnie panujących na stoku warunków. Dla użytkownika oznacza to możliwość zachowania pełnej widoczności praktycznie w każdych warunkach, bez konieczności zmiany szyb na inne. Szkło dynamicznie zmienia swoje zabarwienie, reagując na siłę nasłonecznienia, dzięki czemu możliwa jest optymalna widoczność kontrastów.

W naszej ofercie gogle serii Aksium dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych, które można dopasować do reszty wyposażenia narciarskiego. Modele, pośród innych produktów Salomon, stanowią typowo budżetowe rozwiązanie, stanowiące idealne przełożenie ceny do jakości. Seria Aksium dedykowana jest w szczególności dla użytkowników mniej wymagających, wybierających trasy na stokach komercyjnych.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub trudności związane z doborem sprzętu bądź niezbędnych akcesoriów, zachęcamy do kontaktu oraz wizyt w naszym salonie stacjonarnym. Zachęcamy do zapoznania się z najnowszą ofertą.

Zobacz też: