Kijki Junior

W naszym bogatym asortymencie znajdziesz nie tylko akcesoria dedykowane mężczyznom i kobietom, ale także wysokiej jakości kijki narciarskie junior - stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych fanach zimowego szaleństwa. Produkty stanowią połączenie wysokiej klasy materiałów, nowoczesnych technologii oraz najważniejszych wyznaczników decydujących o ich ergonomii. Do tego oferujemy osprzętowanie w atrakcyjnych cenach i wielu różnych wariantach. Dostępne są modele dla dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze stokiem, a także dla bardziej zaawansowanych, nieco starszych narciarzy. Znajdziesz u nas renomowane marki, cieszące się niesłabnącym uznaniem użytkowników, jak np. Atomic czy Salomon.

Kijki narciarskie junior w sklepie skiracecenter.pl

Odpowiednio dobrane kijki narciarskie junior umożliwiają bezpieczną oraz komfortową jazdę. Dziecko powinno mieć wyposażenie narciarskie dostosowane do swojego wzrostu, umiejętności, a także osobistych preferencji. Zakup sprzętu wysokiej jakości to najlepsza decyzja ze wszystkich możliwych. Trwałe i wytrzymałe kijki ułatwiają prowadzenie nart w każdych warunkach. Kijki dla juniorów cechują się niską wagą, a także odpowiednio wyprofilowaną rączką. Ponadto, odznaczają się niebanalnym designem. Szeroki wybór wzorów oraz kolorów sprawia, że każdy młody narciarz znajdzie model dla siebie.

Kijki narciarskie dla dzieci umożliwiają utrzymanie i naukę prawidłowej postawy w czasie jazdy, dlatego nie mogą być ani za krótkie, ani zbyt długie, ponieważ w takiej sytuacji zupełnie nie spełniają swojej roli. Dziecko powinno złapać odwrócony kijek (uchwytami do dołu) z łokciami ugiętymi pod kątem 90 stopni. Jeśli kijki opierają się o podłożę, oznacza to, że długość została dobrana prawidłowo. Można również skorzystać z powszechnie dostępnych tabeli lub samodzielnie obliczyć prawidłową długość. Identycznie, jak w przypadku kijków dla dorosłych, należy pomnożyć wzrost dziecka przez wartość 0,7, a wynik zaokrąglić w górę. Przykładowo, dziecko o wzroście 110 cm powinno posiadać kijki narciarskie o długości 77 cm. Pamiętaj, że kijka narciarskie mogą być użytkowane przez dzieci powyżej 6 lat. Mniejsze dzieci mogę zrobić krzywdę nie tylko sobie, ale również innym dzieciom. Każdy rodzic powinien stosować się do tej zasady.

Dostępne w naszej ofercie kijki narciarskie dla dzieci charakteryzuje oryginalny design, który zwraca uwagę i jest atrakcyjny dla dzieci oraz nastolatków. Świetny wygląd w połączeniu z funkcjonalnością sprawdzi się zarówno dla dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z narciarstwem, jak również dla juniorów startujących w zawodach. Bezpieczeństwo na stoku powinno bezwzględnie stanowić priorytet, dlatego warto wybierać dobrej jakości sprzęt, który umożliwi bezpieczną jazdę oraz wykonywanie manewrów. Zabezpieczenia takie jak paski mocujące sprawiają, że Sprawdź jaką ofertę przygotowaliśmy na nadchodzący sezon! Masz problem z wyborem produktu? Nasi wykwalifikowani i doświadczeni konsultanci pomogą Ci znaleźć odpowiedni model dla Twojego dziecka.