Narty Voelkl

Niemiecka marka Völkl łączy w sobie środowisko inżynierów i pasjonatów narciarstwa, aby z najdokładniejszą precyzją tworzyć modele na różne warunki – na trasy i do eksploracji dziewiczych nieprzygotowanych terenów.

Narty Völkl - precyzyjna technologia

W swoich nartach Völkl wykorzystuje innowacyjne technologie takie jak m.in. UVO.3D czy ICE.OFF Topsheet i wysokiej klasy rozwiązania konstrukcyjne jak drewniany rdzeń w każdej parze desek Völkl. W wybranych modelach Völkl’a spotkamy promień pogresywny 3D RADIUS SIDECUT, który pozwala narcie na zmianę promienia skrętu w zależności od poprowadzenia narty.

Narty Völkl Racetiger - wybór najlepszych

Niemiecki producent w swojej ofercie przedstawia zarówno modele rekreacyjne dla narciarzy i narciarek o różnych preferencjach jak i popularne modele RACETIGER przeznaczone do wykręcania najlepszych wyników także w wersji spełniającej normy FIS, cieszące się zaufaniem zarówno u wprawionych zawodników jak i młodych adeptów.

Narty Völkl Deacon - z myślą o narciarstwie na 100%

Völkl stworzył silną grupę nart All Mountain przeznaczonych do zimowej zabawy w różnych warunkach na trasach. Flagowym modelem grupy jest linia DEACON, którą w tym roku spotkamy w kilkunastu wariantach, w wyjątkowej szacie graficznej. Wszystkie deski tej linii posiadają rocker a większość nawet tip&tail rocker.

Narty Völkl na skitury

Także zapaleni skitour’owcy znajdą poszerzoną w tym roku kolekcję nart z modelami BMT i nową linią RISE, a wśród nich także modele dedykowane specjalnie dla pań.

Narty Völkl - freeride & freestyle

Narciarze i narciarki freerid’owe mają do dyspozycji kilka modeli m.in. z linii BLAZE, KATANA i MANTRA.

Wyjątkowa graficznie linia  REVOLT i BASH jest przeznaczona dla freestylu.

Narty Völkl Flair - tylko dla Pań

Producent nie zapomniał również o specjalnych wymaganiach na stoku ze strony pań. Dla narciarek o różnych stopniu zaawansowania Völkl proponuje elegancją linie FLAIR o różnych wariantach konstrukcyjnych dedykowanych jednak pod damską sylwetkę.

Juniorskie narty Völkl

Modele dorosłe przerzucone są także na bogatą linię JUNIOR z uwzględnieniem potrzeb najmłodszych narciarzy.

Grip Walk w nartach Völkl

Każda para nart Völkl, z wyjątkiem modeli RACE jest wyposażona w wiązania kompatybilne z promowanym przez producenta systemem grip walk, ułatwiających wygodniejsze chodzenie w butach narciarskich.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz