Close
Kaski narciarskie damskie

Kaski narciarskie damskie Jest 26 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 26 elementów

Idealne kaski narciarskie damskie

Oferujemy znakomitej klasy sprzęt narciarski, a w tym także kaski narciarskie damskie, Planując górski wyjazd sportowy musimy zadbać o wyposażenie, które zapewni nam bezpieczeństwo. Podczas zjazdów narciarskich może nas spotkać wiele niespodziewanych sytuacji, jednak dzięki odpowiednim akcesoriom, które zapewnią ochronę, będziemy mieć pewność, że nic poważnego się nie wydarzy. Bardzo ważnym elementem wyposażenia narciarskiego jest kask. To ochronne nakrycie głowy musi być obecne podczas jazdy na nartach zjazdowych oraz skoków narciarskich, niezależnie od tego czy sport ten uprawiany jest rekreacyjnie czy też zawodowo. Warto postawić na wysokiej jakości ochraniacze, takie jak kask właśnie.

Kaski narciarskie damskie w sklepie skiracecenter.pl

Kaski narciarskie damskie charakteryzują nie tylko konstrukcją doskonale dopasowaną do budowy kobiecej czaszki, ale także odznaczają się różnorodnością kolorów oraz wzorów zdobiących zewnętrzną skorupę. Poszczególne modele posiadają regulację w zakresie obwodu głowy, wygodną wyściółkę, paski mocujące, a także wywietrzniki aby w czasie jazdy ciepło i wilgoć mogły być dobrze odprowadzane od głowy. W ostatnich latach na rynku coraz bardziej popularne stają się kaski uposażone w ochronną szybkę, która stosowana jest zamiennie z goglami narciarskimi. Stosowanie ochronnego nakrycia głowy wymaga założenia go na gołą głowę. Jeśli wymóg ten nie zostanie spełniony, kask nie będzie spełniał swoich funkcji, co może być tragiczne w skutkach. W naszej ofercie znajdziesz kaski narciarskie Atomic oraz kaski narciarskie Salomon. Sprawdź wszystkie dostępne modele!

Damskie kaski narciarskie - ich budowa

Damskie kaski narciarskie składają się z dwóch głównych warstw: zewnętrznej i wewnętrznej. Jego zewnętrzna warstwa wykonana jest z twardego tworzywa, którym najczęściej jest włókno węglowe. Dzięki temu zapewnia większą wytrzymałość i odporność na uderzenia oraz przebicia. Natomiast warstwa wewnętrzna wyłożona została materiałem antybakteryjnym. Dodatkowo każdy rodzaj tego akcesorium wyposażony jest w regulowaną wentylację oraz specjalny uchwyt uniemożliwiający spadanie okularów narciarskich. Kaski narciarskie damskie są również zaopatrzone w zapięcie z możliwością dodatkowej regulacji długości oraz zdejmowane, miękkie ochraniacze na uszy. Dzięki nim narząd słuchu oraz ozdabiająca go biżuteria są zabezpieczone przed urazami. Poza tym niektóre akcesoria tego typu mają część podbródkową, która chroni przy bardziej ekstremalnych rodzajach zjazdów.

Warto także podkreślić, że w przeciwieństwie do kasków dedykowanych dla mężczyzn, damskie kaski narciarskie są odpowiednio lekkie, aby podczas spędzania wielu godzin na stoku narciarskim nie obciążać nadmiernie karku oraz barków. Dzięki temu można cieszyć się zarówno bezpieczeństwem, jak również zadbać o komfort w czasie zjazdów na stoku. Kask musi być dobrze dopasowany do obwodu głowy, więc w wypadku jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami, a z pewnością pomożemy dobrać odpowiedni rozmiar. Zachęcamy do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty!

W naszej ofercie znajdziesz kaski narciarskie Atomic oraz kaski narciarskie Salomon. Sprawdź wszystkie dostępne modele!

Close