Hamulce rowerowe

Hamulce rowerowe w sklepie Skiracecenter.pl

Rower jest nie tylko środkiem transportu, ale również pasją, czy też rozrywką. Jazda może być przyjemna wyłącznie wtedy, gdy odpowiednio zadbamy o nasze bezpieczeństwo. Jest to kwestia priorytetowa, więc nie warto oszczędzać i inwestować w wątpliwej jakości sprzęt, czy też części zamienne. Muszą być one sprawdzone, a także spełniać obowiązujące normy. W grę wchodzi nie tylko ochrona naszego zdrowia, ale również życia. Oferujemy wysokiej jakości hamulce rowerowe w korzystnie niskich cenach. Są to produkty pochodzące od znanych i cenionych producentów, dzięki czemu wyróżniają się nie tylko niezawodnym działaniem, ale również wyjątkową trwałością. Nawet intensywne użytkowanie jednośladów nie wpływa na bezawaryjność produktu.

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

W naszym bogatym asortymencie znajdziesz różne modele hamulców rowerowych. Pamiętaj, że produkt powinien być odpowiednio dopasowany do roweru. W przypadku rowerów trekkingowych lub miejskich najlepiej sprawdzają się hamulce szczękowe. Do rowerów górskich zaleca się hamulce tarczowe. Zapewniają one szybkie i skuteczne hamowanie nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Jest to szczególnie istotne podczas długich tras, gdy zaskoczy nas niespodziewany deszcz. Dla osób oczekujących wyjątkowej mocy hamowania, najlepszą opcją będą hamulce tarczowe mechaniczne. Ich dużą zaletą jest również łatwa i bezproblemowa naprawa. Wystarczy podstawowy zestaw narzędzi, aby dokonać naprawy w terenie.

Nasza oferta zawiera m.in. hamulce rolkowe, hamulce szczękowe, hamulce tarczowe hydrauliczne, hamulce tarczowe mechaniczne. Ponadto posiadamy również szereg niezbędnych części, takich jak np. dźwignie hamulcowe, klocki, oraz szczęki hamulcowe. Proponujemy wyłącznie renomowane marki. Nasi doświadczeni i wykwalifikowani konsultanci z przyjemnością doradzą Ci, który model spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

KLOCKI HAMULCOWE ALLIGATOR VB-686-BG
Dostępny w magazynie
Klocki hamulcowe przeznaczone do hamulców typu V-Brake z wymiennymi wkładkami, pasują praktycznie do wszystkich modeli hamulców dostępnych na rynku. Pod obręcze aluminiowe, na każde warunki pogodowe.Aluminiowy korpus obrabiany CNC.