Close

Dodatki rowerowe Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Każdy użytkownik jednośladu musi posiadać sprawny dzwonek rowerowy. Jest on niezbędny w momencie, gdy może dojść do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Mało osób wie, że jest to obowiązkowy element wyposażenia. Jego brak może wiązać się z wysokim mandatem. Wybór dzwonka rowerowego zależy w dużej mierze od naszych osobistych preferencji. Większość dostępnych modeli świetnie spełnia swoje zadanie. Jeśli zależy Ci na dużej trwałości produktu, wybierz dzwonek renomowanej marki. Dzięki temu otrzymasz gwarancję, że posłuży on niezawodnie przez wiele sezonów. Wybór idealnego produktu może przynieść wiele trudności, gdyż dostępnych jest wiele niebanalnych modeli. Różnią się one nie tylko rozmiarem i kolorystyką, ale również sposobem zamocowania.

W naszym bogatym asortymencie znajdziesz wysokiej klasy dzwonki rowerowe w korzystnie niskich cenach. Produkty pochodzą od znanych i cenionych producentów, co jest najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości. Znajdziesz u nas dzwonki rowerowe z kołatką, dzwonki rowerowe typu gong, dzwonki rowerowe elektryczne. Tradycyjne dzwonki rowerowe, czyli te wyposażone w mechanizm z kołatką świetnie sprawdzą się w miejskim gwarze. Wydają one dźwięk, który jest wszystkim dobrze znany. Dzwonek typu gong umożliwia montaż wielu innych akcesoriów na kierownicy. Niestety ich dźwięk nie jest zbyt donośny, wiec najlepiej sprawdzi się na trasie w terenie. Dzwonki elektryczne są niezwykle nowoczesne. To prawdziwa gratka dla osób, które lubią oryginalne i niebanalne produkty. Warto wziąć pod uwagę, że sygnał wydawany przez dzwonek elektryczny jest zupełnie inny niż tradycyjny dźwięk. Niewielka ilość osób skojarzy go z ostrzeżeniem.

W naszej ofercie znajdziesz również profesjonalny adapter do obręczy, który zwiększa bezpieczeństwo jazdy. Jest to niezbędny element wyposażenia, w szczególności podczas jazdy w terenie. Przeznaczony jest do rowerów szosowych oraz górskich. Umieszcza się go pomiędzy paskiem mocującym i obręczą. Dodatkową zaletą jest fakt, że adapter stabilizuje mocowanie kół.

Close