Torby i pokrowce Atomic

Pokrowce narciarskie Atomic to linia akcesoriów optymalnie przystosowanych do potrzeb każdego narciarza. Do uprawiania tej dyscypliny potrzeba bardzo dużo sprzętu - zaczynając od ochraniaczy i akcesoriów, a na samych nartach i kijach kończąc. To z kolei oznacza, że cały ekwipunek jaki trzeba zabrać ze sobą w góry rozrasta się do całkiem pokaźnych rozmiarów. Niełatwo jest się więc zapakować bez specjalistycznych pokrowców i toreb.

Pokrowiec na narty Atomic za sprawą swojej formy pomieści jedną lub więcej par nart, a także komplet kijków. Dzięki opcji wygodnego i - co ważne - bezpiecznego transportu sprzętu, można bez obaw spakować się na górski wypad. Pokrowiec sprawdzi się do przewożenia nart samochodem, w pociągu, a nawet w samolocie. Cenny sprzęt jest unieruchomiony, dzięki czemu nie ma ryzyka uszkodzenia poszczególnych elementów. W drodze na stok można wygodnie przenosić narty, nie ryzykując powstania na nich powierzchni rys, czy poważniejszych uszkodzeń. Odpowiednio dopasowany pokrowiec pomoże skutecznie chronić ślizg Twoich nart!

Warto zaopatrzyć się także w poręczny pokrowiec na buty narciarskie Atomic, z pomocą którego obuwie można wygodnie transportować. Możliwość regulacji pasków i uchwytów daje pełną swobodę oraz umożliwia swobodne przemieszczanie się w drodze na stok. Wygodne uchwyty oraz możliwość przewieszenia bagażu przez ramię znacznie ułatwi podróż. Marka dba także o optymalizację - paski kompresujące, zapięcia typu velcro oraz wytrzymałe zamki błyskawiczne ułatwiają utrzymanie porządku w sprzęcie oraz optymalne zabezpieczenia wszystkich elemnetów.

Pokrowiec narciarski Atomic - wygoda na stoku i w podróży

W ofercie firmy Atomic dostępne są pokrowce na narty oraz na buty, które mogą być używane na stoku i poza nim. Pokrowce marki Atomic charakteryzuje pojemność oraz wysokiej jakości wykonanie - trwałe, wodoodporne materiały oraz obecność funkcjonalnych wywietrzników ułatwia odpowiednią dbałość o kosztowny sprzęt.

Zaopatrzyć się można w najprostsze pokrowce, typu sleeve, wykonane z przezroczystego materiału. Ich zadaniem jest przede wszystkim możliwość wygodnego przenoszenia nart i potrzebnego sprzętu z jednego miejsca, w inne. Trwały materiał jest odporny na działanie wody, ale nie zabezpiecza sprzętu przed uszkodzeniem czy połamaniem. Tego typu pokrowiec Atomic sprawdza się znakomicie jako uzupełniające akcesorium, które warto mieć przy sobie w plecaku lub torbie podróżnej. Całość można z łatwością złożyć i schować, a także wysuszyć i wyczyścić, jeśli zajdzie taka potrzeba.

W ofercie proponujemy także poręczne i trwałe pokrowce wyposażone w podstawę z kółeczkami, co ułatwia transport nart, np. na lotnisku. To znakomite udogodnienie, niezbędne w czasie przewożenia dużych ilości osprzętowania jednocześnie. Narty i kije można zabezpieczyć wewnątrz pokrowca, który następnie może płynnie przemieszczać się przy pomocy pary wytrzymałych kółek. Produkty marki Atomic wyposażono także w dodatkowe kieszenie i schowki na drobiazgi, dzięki czemu można wygodnie przechowywać dodatkowe akcesoria, jak np. smar lub szczotki do ślizgu nart.

Narciarski pokrowiec Atomic wykonany z materiału tekstylnego będzie zapewniał znacznie lepszą ochronę nartom oraz kijom. Marka dba o to aby zapewnić użytkownikowi:

  • optymalną ochronę kosztownego sprzętu,
  • możliwość wygodnego transportu,
  • opcję na jednoczesne przewożenie nart oraz kijków;
  • wygodną regulację długości pasków służących do przenoszenia pokrowca oraz taśm kompresujących, dzięki którym można dokładnie dopasować objętość pokrowca do ilości przewożonych elementów.

Wysokiej jakości materiały są odporne na powstawanie przetarć, dziur oraz strzępienie się taśm. Najwyższej klasy zamki błyskawiczne są odporne na działanie wody, dzięki czemu działają płynnie nawet w trudnych warunkach, kiedy w grę wchodzi wilgoć, obecność śniegu czy niskie temperatury.

Pokrowiec na narty Atomic - przewożenie wielu par nart

Pokrowce narciarskie Atomic oferowane są w bardzo wielu wariantach. Podstawowe i najlżejsze typu sleeve, ale także lekkie i odznaczające się długą żywotnością modele typu ski bag oraz wzmacniane rozbudowane pokrowce, które dodatkowo pokryte są nieprzepuszczalnym warstwą zatrzymującą wodę i dodatkową warstwą ochronną. Dzięki temu pokrowiec Atomic może być dobrany zgodnie z konkretnymi potrzebami danego użytkownika. Jesteś zawodnikiem, a może podróżujesz wraz z rodziną? Niezbędny na stoku sprzęt warto mieć przy sobie oraz postarać się o bezpieczny jego transport.

Większy pokrowiec REDSTER FIS SKIBAG jest przystosowany do przewożenia nawet do trzech par nart. Opcja szczególnie przydatna w sezonie zawodniczym. Wyściełany jest łatwą do czyszczenia wykładziną plandekową. Taśmy kompresujące dbają o bezpieczeństwo przewożonego sprzętu. Produkt dostępy jest w różnych długościach. Pokrowiec na narty Atomic znajdzie zastosowanie zarówno wśród profesjonalnych zawodników, jak również osób początkujących. Inwestycja w dobrą ochronę sprzętu zdecydowanie opłaci się i przełoży na kolejne sukcesy na stoku.

Pojemny pokrowiec na buty Atomic - skrojony według Twoich potrzeb

Pokrowiec na buty narciarskie Atomic pomieści w sobie parę butów, a przy tym może być wykorzystany także do przewożenia innych akcesoriów. Najlepsze pokrowce narciarskie Atomic oferowane są zarówno w wersjach podstawowych, które służą do transportu butów i nart na stok, ale występują także jako specjalistyczne plecaki dedykowane do skituringu. Poszczególne produkty bogate są w rozwiązania ułatwiające transport nart, napojów, butów oraz innych akcesoriów. Są przy tym lekkie i za sprawą odpowiedniej konstrukcji zapewniają wentylację pleców. W ofercie znaleźć można także duże pojemne plecaki zawodnicze, które pomieścić muszą ekwipunek niezbędny podczas treningu narciarskiego. Obok wyspecjalizowanych plecaków dostępne są także plecaki podróżne takie jak laptop bag 40 l itp.

Dobrej jakości pokrowiec na buty narciarskie Atomic, a także pokrowce do przewożenia nart to podstawa kiedy rozpoczyna się przygodę z narciarstwem. W szczególności zawodnicy powinni zatroszczyć się o odpowiednie zabezpieczenie całego osprzętowania na stok. Oferujemy:

  • pokrowce na narty,
  • pokrowce na obuwie (do przenoszenia w ręce),
  • plecaki,
  • różnego typu torby.

Na uwagę zasługuje także oryginalny, sportowy design marki Atomic, z którego jest znana. Poszczególne pokrowce można dobrać w odcieniach charakterystycznych dla najpopularniejszych kolekcji, jak np. wyścigowa czerwień linii REDSTER. Dzięki temu każdy pokrowiec na narty Atomic prezentuje się nowocześnie i pasuje do reszty sprzętu. Warto zadbać o to, aby każdy element osprzętowania był dopasowany do pozostałych akcesoriów - nie tylko wizualnie, ale także konstrukcyjnie.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami oraz wizyty w naszym salonie stacjonarnym w Pruszkowie. Pomożemy dopasować odpowiedni pokrowiec do długości nart oraz obuwia. Sprawdź naszą ofertę na nadchodzący sezon - bądź na bieżąco z najnowszymi produktami dostępnymi w asortymencie marki Atomic.