Torby i pokrowce Atomic

Torby narciarskie Atomic to linia akcesoriów maksymalnie przystosowana do potrzeb narciarza.Ddo uprawiania tej dyscypliny potrzeba bardzo dużo sprzętu, ochraniaczy i akcesoriów,a to z kolei sprawia że ekwipunek jaki musimy ze sobą zabrać w góry jest bardzo duży. Niełatwo jest się więc zapakować bez specjalistycznych pokrowców i toreb. 

Torby i Pokrowce narciarskie Atomic  - wygoda na stoku i w podróży

W ofercie firmy Atomic są przede wszystkim torby na buty, które używamy na stok, ale także plecaki torby podróżne, torby kabinowe. Torby podróżne Atomic charakteryzują się dużym rozmiarem i są wykonane z miękkich elastycznych materiałów. To ułatwia podróżowanie i pakowanie narciarskiego ekwipunku na długie dalekie podróże. 

Torby i pokrowce narciarskie Atomic - skrojone na Twoje potrzeby

Plecaki narciarskie Atomic oferowane są zarówno w wersjach podstawowych, które służą do transportu butów i nart na stok, ale także jako specjalistyczne techniczne plecaki do skituringu bogata w rozwiązania ułatwiające transport nart napojów i fok oraz innych akcesoriów. Są przy tym lekkie i wspomagają wentylacje pleców. W ofercie znaleźć można także duże pojemne plecaki zawodnicze, które pomieścić muszą ekwipunek niezbędny podczas treningu narciarskiego. Obok wyspecjalizowanych plecaków dostępne są także plecaki podróżne takie jak laptop bag 40 l itp.

Pokrowce narciarskie Atomic - niecodzienne rozwiązania

Pokrowce narciarskie Atomic oferowane są w bardzo wielu wariantach. Podstawowe i najlżejsze sleeve, a z drugiej strony lekkie i bardzo żywotne modele ski bag oraz wzmacniane rozbudowane pokrowce, które dodatkowo pokryte są nieprzepuszczalnym warstwą zatrzymującą wodę i dodatkową warstwą ochronną.

Pokrowce narciarskie Atomic na kilka par nart

Znajdziemy w ich modelach również pokrowce na dwie i więcej par nart, które bywają także zintegrowane z kółkami Co ułatwia transport nart na przykład na lotnisku. 

 

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz