Smary narciarskie

Profesjonalne smary narciarskie

Czy wiesz, że odpowiednia konserwacja sprzęty wpływa nie tylko na jego trwałość, ale również bezpieczeństwo użytkownika. Smary narciarskie poprawiają komfort użytkowania, a także kompleksowo chronią sprzęt. Stosując produkty znanych i cenionych marek, możemy być spokojni o dobry stan naszego sprzętu narciarskiego.

Smary narciarskie - zadbaj o swój ślizg

W naszej bogatej ofercie znajdziesz nowoczesne smary do nart, które zapewniają odpowiedni poziom poślizgu podczas użytkowania. Smar idealnie przenika w szczelinę pomiędzy powierzchnię ślizgu i powierzchnię po której jedziemy. Utworzona warstwa poślizgowa odseparowuje te powierzchnie, a tym samym poprawia wygodę jazdy i chroni sprzęt przez zniszczeniem. Podstawowym składnikiem smarów narciarskich jest parafina, która posiada określoną temperaturę topnienia. Różne dyscypliny narciarskie wymagają zastosowania odmiennych produktów. Jeśli nie wiesz, który smar powinieneś wybrać, skorzystaj z fachowego doradztwa naszych doświadczonych i wykwalifikowanych ekspertów.

Znajdziesz u nas profesjonalne smary na narty renomowanej firmy Holmenkol. Możesz również zakupić całe zestawy smarów, które perfekcyjnie sprawdzają się podczas wyjazdów, ale nie tylko.