Lo Fi

Ochrona wzroku jest kluczowa dla każdego narciarza. Zmienne warunki atmosferyczne, jak różnorodne natężenie światła, nagłe zachmurzenie czy opady śniegu mogą negatywnie wpływać na widoczność w czasie jazdy. Aby móc dostrzec każdy detal na trasie i odpowiednio szybko zareagować na pojawiającą się na niej przeszkodę, warto zaopatrzyć się w odpowiednie gogle narciarskie. Gogle Lo Fi Salomon reprezentują grupę produktów wyposażonych w wysokiej klasy szyby cylindryczne, które w zależności od potrzeb można bardzo szybko wymienić na zapasowe, dopasowując się do warunków otoczenia. Są to zaawansowane technologicznie gogle, charakteryzujące się, atrakcyjnym wzornictwem, nowoczesnym stylem i modnymi teksturami. Technologia Custom ID Fit marki Salomon zapewnia ponadto także niezrównany komfort, już od pierwszych chwil po założeniu, a szersze pole widzenia umożliwia idealny podgląd otoczenia. Postaw na akcesoria, które pomogą Ci doskonalić technikę oraz pokonywać coraz bardziej wymagające trasy.

Gogle Salomon Lo Fi – wybór z najwyższej półki z możliwą wymianą szyb

W naszej ofercie dostępna jest znana i ceniona linia cylindrycznych gogli Lo Fi Salomon. To znakomity wybór dla użytkowników, którzy nie idą na kompromisy, a zamiast tego poszukują rozwiązań funkcjonalnych i dobrze zaprojektowanych. Na uwagę zasługuje przede wszystkim konstrukcja gogli, która umożliwia łatwą i szybką wymianę szyb, za co odpowiedzialna jest technologia Jet-lens. Poprzez szybkie przepięcie elementów można w zaledwie kilka sekund poprawić swoją widoczność na stoku, co ważne jest szczególnie w momentach nagłego pogorszenia warunków pogodowych.

Co jednak najważniejsze, gogle są niezrównanie lekkie. W wielu modelach gogle Salomon Lo Fi posiadają także zapasową szybkę na wymianę w komplecie.

Konstrukcja zapewnia przy tym również doskonałą wentylację – system Airflow, który gwarantuje maksymalny przepływ powietrza, skutecznie odprowadza wilgoć, zastępując ją świeżym powietrzem. Ramka jest wyłożona potrójną warstwą pianki poliuretanowej, podzielonej na odrębne segmenty. Właśnie dzięki technologii Custom ID Fit gogle marki Salomon umożliwiają tak dobre dopasowanie dopasowanie do kształtu twarzy oraz komfort dla skóry.

Podobnie jak wszystkie gogle marki Salomon, tak i produkty serii Lo Fi wyposażono w regulowany pas z silikonowymi stoperami, które zapobiegają zsuwaniu się gogli z powierzchni kasku.

Gogle Salomon Lo Fi z szybami najwyższej klasy

Oferowane przez nas modele gogli Salomon Lo Fi dostępne są w kilku wariantach, również z szybami sygnowanymi przez markę czyli szkło SIGMA. Zapewnia ono najlepszą widoczność kontrastów, cieni oraz bieli, niezależnie od warunków oświetlenia. Wysokiej klasy szkła kategorii S2 w całości blokują szkodliwe promieniowanie UV, chroniąc tym samym oczy i skórę twarzy przed fotostarzeniem.

Dodatkowa opcja szybkiej wymiany szyb zwiększa funkcjonalność gogli, zapewniając swobodę w każdych warunkach. Wystarczy kilka ruchów, aby założyć odpowiednio barwione szkło, z pomocą którego można poprawić widoczność. W poszczególnych zestawach gogle dostępne są także z wymiennymi szybami.

Poza funkcjonalnością gogle Lo Fi Salomon wyróżnia także bardzo charakterystyczna ramka w kształcie litery „A”, której zadaniem jest maksymalne zwiększenie pola widzenia, w szczególności w płaszczyźnie poziomej (zwłaszcza w części dolnej szyb). Przed dokonaniem wyboru warto jednak wziąć pod uwagę wielkość modeli z serii Lo Fi. Konstrukcja i kształt cylindrycznej szyby przekładają się na dość znaczny rozmiar gogli. Z tego powodu nie są to modele polecane dla użytkowników o delikatniejszej budowie twarzy.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym najnowszym asortymentem. Polecamy wysokiej klasy akcesoria i sprzęt narciarski sygnowany przez markę Salomon. W razie problemów z doborem odpowiedniego modelu zachęcamy do kontaktu!

Zobacz też: