Lo Fi

Gogle Salomon Lo Fi - wybór z najwyższej półki z możliwą wymianą szyb

Linia LO FI jest flagową linią cylindrycznych gogli Salomona.

Konstrukcja gogli nie jest wprawdzie bardzo elastyczna, ale za to umożliwia prosta wymianę szyby Gogle są w miarę lekkie a ramka subtelna. W wielu modelach szybkę na wymianę mamy w komplecie. Konstrukcja zapewnia doskonałą dobrą wentylację. Ramka jest wyściełana trójwarstwową gąbką, podzieloną na segmenty - umożliwiającą odpowiednie dopasowanie do kształtu twarzy, jednocześnie przyjemne dla skóry.

Pasek od gogli jest solidny, podklejony silikonowymi wstawkami, aby ograniczyć jego przesuwanie po kasku. Ma możliwość regulacji.

Gogle Salomon Lo Fi z szybami najwyższej klasy

Model spotkamy w różnych wariantach z najlepszymi szkłami tej marki – czyli SIGMA (najlepszy kontrast cieni i bieli w każdych warunkach oświetlenia) oraz szkłami kategorii S2 + drugim do wymiany.

Szyba jest dość duża - szerokie widzenie w wysokiej jakości. Jednak może nie pasować do drobnych twarzy. Wszystkie szkła są wyposażone w Airflow system zapobiegającą parowaniu.

Google maja zgrabny atrakcyjny wygląd i kształt cieszący się dużym uznaniem. Dostępne w kilkunasty wersjach kolorystycznych.