Close
Skarpety narciarskie

Skarpety narciarskie Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

W naszej ofercie prezentujemy najwyższej klasy skarpety narciarskie, wyprodukowane z nowoczesnych materiałów. Co więcej, towar dostępny w naszym sklepie posiada szereg dodatkowych właściwości, zabezpieczających stopę przed urazami.

Skarpety narciarski, czyli skuteczna ochrona przed otarciami

Nasze skarpety na narty zapewniają maksymalną ochronę przed przetarciami. Stanowi ją zarówno materiał wykonania (niezwykle miękki, ale też bezpieczny i wytrzymały), a także dodatkowa ochrona golenia, zapewniająca osłonę stopy przed oddziaływaniem butów narciarskich. Wspomniane zabezpieczenia nie tylko chronią przed otarciami, ale również skutecznie zabezpieczają przed wstrząsami i uderzeniami.

Zabezpieczenie przed odciskami

Prezentowane przez nas skarpety narciarskie posiadają szereg zabezpieczeń, które chronią stopy przed powstawaniem charakterystycznych odcisków. Mamy tu na myśli zwłaszcza ochronę podbicia, która zmniejsza siłę oddziaływania obuwia na stopę w przypadku powstawania silnych oddziaływań mechanicznych.

Ochrona kostki

Znaczną część naszej oferty stanowią skarpety narciarskie x-socks. Dlaczego poświęciliśmy im aż tyle uwagi? Znalazły się one w naszej ofercie głównie ze względu na wprowadzoną przez producenta opaskę, zabezpieczającą kostkę przed silnymi urazami. Warto dodać, że wspomniane zabezpieczenie nie zmniejsza w żadnym wypadku elastyczności ruchów.

Kanał wentylacyjny

Prezentowane przez nas skarpety na narty są wykonane z materiałów, które gwarantują szybkie i bezpieczne oddychanie skóry. Oprócz tego wbudowano w nie specjalny kanał wentylacyjny, dzięki któremu obieg powietrza jest jeszcze efektywniejszy, co jeszcze bardziej zmniejsza ryzyko przegrzania i przepocenia stopy.

Ściągacze

Skarpety na narty, które można znaleźć w naszej ofercie, posiadają szereg dodatków, pozwalających na ustabilizowanie ich bezpośrednio na stopie. Należą do nich między innymi ściągacze, które jednocześnie utrzymują skarpetę w wybranym położeniu, ale też maksymalnie dopasowują ją do kształtu nogi.

Wybierając nasze skarpety narciarskie wybierasz nowoczesność, komfort i bezpieczeństwo.

Close