Kolekcja nart Salomona - przedstawienie linii produktowych

Narty Salomon w ostatnich latach zaskakują bardzo dobrymi recenzjami w wielu testach. Prawdopodobną przyczyną takich wyników jest stworzenie specjalnego zespołu testującego ich produkty, o nazwie Sons of a Blast, który stworzony jest byłych profesjonalnych zawodników oraz konstruktorów sprzętu. Od trzech sezonów obserwujemy coraz większą liczbę produktów sygnowanych właśnie ich logotypem.

Narty Salomon - flagowa linia S/Race w najnowszym wydaniu

Najbardziej rozpoznawalną, linią Salomona jest S/RACE, która zawiera modele o najbardziej sportowej charakterystyce, służące do jazdy po przygotowanej trasie. W nadchodzącym sezonie 2022/2023 znajdziecie zupełnie nowe nazwy modeli takich jak S RACE PRIME, S RACE 12, które kontynuują świetną passę modeli Rush oraz GT

Narty Salomon S/Max - sport dla każdego

Obok niej alternatywą dla narciarzy jeżdżących rekreacyjnie, aczkolwiek narciarzy na różnym poziomie także tych wysoko-zaawansowanych jest linia S/MAX, która jest poszerzoną i bardziej wszechstronna wersją S/RACE.

Narty Salomon z lini FORCE - foworyci ostatnich sezonów

Nowością w linii all-mountain jest seria FORCE, która nie dość, że sprawdza się dobrze w miękkim śniegu, to także osiąga całkiem niezłe parametry na przygotowanych trasach.

Jednym z ciekawszych i bardziej zaskakujących modeli ostatnich lat jest właśnie Salomon S/FORCE BOLD doceniony przez najbardziej wymagających narciarzy, szukających alternatywy do typowych nart sportowych.

Nowatorskie podejście przy tworzeniu modeli nart Salomon

Do swoich nart Salomon wykorzystuje coraz ciekawsze rozwiązania. Zastosowany w wielu sklepowych modelach Edge Amplifier, pomaga narciarzowi bez trudu, szybciej wejść w krawędź.

Narty Salomon - nie tylko na trasy

Równolegle do Force pojawiła się nowość, czyli seria typowych allmountain – STANCE, do wyjazdów poza trasę.

Wśród modeli do freeride oferowane są dalej narty Salomon QST, które dostępne są także w wersji z fokami i wiązaniami pinowymi.

Skituring z nartami Salomon MTN Explore i Summit 

Narty Salomon przeznaczony do skituringu to linia summit oraz mtn explore Ta pierwsza jest przedstawicielem typowo sportowego skituringu, druga to kompromis łączący komfort i kontrolę podczas zjazdu z łatwością podchodzenia do góry.

Narty Salomon - na każdy poziom narciarstwa

Salomon wszystkie serię swoich nart oferuje w wariantach zarówno unisex, jak i w wersji typowo dla kobiet. W swojej ofercie posiada także linie modeli dla najmłodszych, która nawiązuje do flagowych serii nart dla dorosłych.

Dla zawodników - Narty Salomon S/Race

Równolegle z katalogiem nart do sportu rekreacyjnego istnieje cała linia produktów przeznaczonych do sportu wyczynowego. Salomon S/RACE FIS oraz SALOMON S/RACE PRO. Są to modele zarówno dla juniorów jak i dorosłych zawodników zgodne z obowiązującymi normami na każdym etapie współzawodnictwa.