Narty Atomic Redster

Zawodnicy wymagają sprzętu, który będzie odpowiadał wyśrubowanym wymaganiom. W czasie walki o jak najlepszy wynik liczy się przywiązanie do detali. Narty Atomic Redster to seria stworzona właśnie z potrzeby dostarczenia sprzętu odpowiedniego na wymagający performance. To modele dedykowane do narciarstwa alpejskiego, których konstrukcja zapewnia znakomite osiągi w czasie dynamicznej jazdy.

Narty Atomic Redster seria produktów zaprojektowana z myślą o osobach, które cenią sobie jazdę bez ograniczeń, niezależnie od warunków. W sezonie 2020/21 marka Salomon zaproponowała najnowsze dodatki do serii swoich flagowych desek, które oferują jeszcze lepsze właściwości, możliwość osiągnięcia zawrotnej prędkości, przy zachowaniu jednoczesnej kontroli. Co wyróżnia modele z rodziny Redster? To narty opracowane w oparciu o rozwiązania konstrukcyjnie i technologicznie, które wykorzystywane są w nartach zawodniczych. To seria zainspirowana Pucharem Świata. Kolekcja łączy w sobie to, co najlepsze z obu światów: rozwiązanie dedykowane dla profesjonalistów z wszechstronnością, która umożliwia jazdę bez ograniczeń.

To znakomita opcja dla osób preferujących zróżnicowane trasy oraz często przesiadają się między jazdą po utwardzonym stoku, a pokonywaniem górskich tras. Sprawdź naszą ofertę!

Narty Atomic Redster w Skiracecenter.pl

Najlepsze narty Atomic Redster sklep Ski Race Center oferuje w znakomitych cenach oraz szerokiej palecie dostępnych wariantów. Możesz postawić na sprzęt, który pomoże w doskonaleniu umiejętności na stoku, zapewni bezpieczeństwo oraz znakomitą zabawę podczas każdego wypadu z góry. Co oferujemy? W naszym asortymencie dostępne są najnowsze dodatki do rodziny Redster, takie jak modele:

 • G9 i G7 – modele najwyższej klasy, gwarantujące najlepsze osiągi w slalomie gigancie oraz na utwardzonej, przygotowanej nawierzchni;
 • X9 i X7 – modele uniwersalne, sprawdzające się na trasach przygotowanych i nie tylko;
 • S9 i S7 – narty przystosowane swoim profilem do slalomu;
 • J9 i J2 – narty stworzone z myślą o młodszych narciarzach, poszukujących doskonałego sprzętu na początek;

Narty dostępne w wariancie unisex i juniorskim. Każdy model oferuje nieco inną funkcjonalność i wykończenie. Za każdym razem można mieć jednak pewność, że sięgając po narty Atomic Redster wybiera się znakomitą jakość oraz piękny, drapieżny design. Modele charakteryzuje wyścigowa, intensywna czerwień oraz limonkowa zieleń, połączone z czernią i srebrem. To kolory, które zwracają uwagę i podkreślają drapieżny, sportowy sznyt całej kolekcji.

Narty Atomic Redster sklep Ski Race Center

Dostępne w naszej ofercie narty Atomic Redster dostępne są w różnorodnych wariantach, spośród których wybrać można modele uniwersalne, a także narty, które idealnie sprawdzą się na przygotowanej trasie. Większość osób wybierających się okazjonalnie na narty preferuje właśnie jazdę na utwardzonej i przygotowanej nawierzchni.

Deski dostępne w serii Redster opracowane zostały w oparciu i rozwiązania konstruktorskie, które są charakterystyczne dla nart zawodniczych. Dzięki temu oferują znakomity performance, zapewniają dobrą przyczepność i dobre dociążenie na zewnątrz ach narty, co ułatwi wejście w zakręt i wykonywanie manewrów. Na stoku liczy się bezpieczeństwo oraz komfort w czasie jazdy – postaw więc na jakość firmowaną przez Atomic.

Narty Atomic Redster G9 – dla najlepszych osiągów

Są to modele flagowe w ofercie Atomic, konstrukcyjnie przywodząc na myśl najlepsze narty zawodnicze, zapewniające najwyższy komfort prowadzenia i zwrotność. Z pewnością dostarczą znakomitej rozrywki przy każdym zjeździe, szczególnie na dobrze przygotowanych trasach. Dzięki swoim właściwościom trakcyjnym wyróżnia je przede wszystkim stabilność, optymalna sztywność oraz profil krawędzi, który ułatwi wchodzenie w zakręty. Dla kogo nadają się narty Atomic Redster G9? Ich potencjał najlepiej można wykorzystać w czasie zawodów, ale także w jeździe typowo rekreacyjnej.

 • Full Sidewall,
 • geometria High-Speed Sidecut,
 • Ultra Titanium Powered.

Narty Atomic Redster X9 – opcja dla zaawansowanych

Seria X to narty dedykowane do jazdy wyczynowej, polecane w szczególności dla osób zaawansowanych i profesjonalistów, których technika jest bez zarzutu. Są to modele od marki Atomic, w których drzemie sportowy potencjał i możliwość osiągnięcia znakomitych wyników. To wariant bardzo uniwersalny, dzięki któremu można obrać dowolną trasę, bez obaw o jakość performansu. Narty te zarówno niwelują drgania, jak również gwarantują zachowanie pełnej kontroli w czasie zjazdu.

 • Servotec,
 • Multi Radius Sidecut,
 • Ultra Titanium Powered,
 • Ultra Power Woodcore.

Narty Atomic Redster S9: wybór na przygotowaną trasę

Narty Atomic Redster serii S zostały opracowane z myślą o slalomie, dzięki czemu oferują zwrotność, doskonałe przyleganie krawędzi oraz możliwość rozwijania zawrotnej prędkości, zawsze, kiedy tylko zapragnie tego użytkownik. Nadają się na przygotowane trasy, a szczególnie polecane są dla osób trenujących slalom (także slalom gigant), poszukujących sprzętu niezawodnego i komfortowego w prowadzeniu.

 • Active Camber,
 • WorldCup Base,
 • Servotec,
 • Ultra Titanium Powered.

Narty Atomic Redster serii J – najlepszy wybór dla juniora

Narty Atomic Redster J9 oraz J2 to znakomite narty dedykowane dla juniorów. Sprawdzą się przede wszystkim do kształtowania i rozwijania techniki dla najmłodszych zawodników. Są to najkrótsze narty Redster FIS, zaprojektowane w taki sposób, aby wspierać szybki rozwój i naukę. Modele wyróżnia geometria, która jest dopasowana do potrzeb juniorów, ponieważ umożliwia pewne wchodzenie do skrętu oraz zachowanie pełnej kontroli w każdych warunkach. To opcja dla zawodników biorących udział w wyścigach. Zastosowane w modelach technologie i rozwiązania, to m.in:

 • Densolite Core,
 • Full Sidewall,
 • Light Woodcore.

Wszechstronne narty Atomic Redster sklep Ski Race Center może zaoferować w konkurencyjnych cenach. Staramy się aby nasz asortyment na nadchodzący sezon był aktualny – zaufaj znakomitej jakości reprezentowanej przez Atomic i dobierz dla siebie sprzęt, który zapewni Ci sukces na stoku.