Close
Rękawice narciarskie

Rękawice narciarskie Jest 62 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 62 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 62 elementów

Prezentujemy najlepszej jakości rękawice narciarskie, dostosowane do wymagań stawianych przez prawdziwych profesjonalistów. Nasz asortyment to gwarancja zadowolenia i trwałości w nawet najbardziej niesprzyjających warunkach.

Najlepsze materiały

Nasze rękawice na narty są wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów. Oznacza to, że:

  1. Są wytrzymałe - możesz mieć pewność, że rękawice wchodzące w skład naszego asortymentu wytrzymają więcej, aniżeli "jeden sezon". O wytrzymałości naszych rękawic nie decyduje wyłącznie materiał wykonania, ale też sposób zszycia poszczególnych komponentów, gwarantujących ich wytrzymałość nawet podczas silnych upadków.
  2. Są wodoodporne - nasze rękawice nie tylko ochronią Cię przed mrozem i śniegiem, ale też przed wodą. Dzięki temu z powodzeniem będziesz mógł ich używać nawet wtedy, gdy temperatury za oknem będą powyżej zera.
  3. Są odporne na działanie wiatru - nasze rękawice narciarskie gwarantują Ci pełną ochronę przed zimnem nawet w trudnych i wietrznych warunkach. Gwarantujemy Ci, że w przeciwieństwie do rękawic konkurencyjnych, nasze chronią przez cały czas

Wygodny mankiet w rękawicach narciarskich

Doszliśmy do wniosku, że nasze rękawice narciarskie powinny nie tylko zabezpieczać samą dłoń przed zimnem, wiatrem i wilgocią, ale przede wszystkim również i przegub dłoni. W wielu rękawicach narciarskich (nawet tych z wyższej półki), przegub nie jest dobrze chroniony. Nasze rękawice na narty (np. rękawice Salomon) posiadają regulowany mankiet, który skutecznie przylega do kurtki. Koniec z przemarzaniem rąk. Od teraz możesz cieszyć się pełnym komfortem cieplnym!

Antypoślizgowa strona wewnętrzna

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że dobre rękawice na narty powinny doskonale przylegać do otoczenia. Dlatego w naszym sklepie znajdują się tylko takie produkty, które posiadają specjalną, antypoślizgową powierzchnię.

Wybierając nasze rękawice narciarskie stawiasz na wygodę, wytrzymałość, jakość wykonania i ergonomię. Przede wszystkim zaś wybierasz bezpieczeństwo i komfort użytkowania, które na narciarskich trasach są tak bardzo istotne.

Close