Rękawice narciarskie

W naszym asortymencie prezentujemy najlepszej jakości rękawice narciarskie, zaprojektowane zgodnie z wymaganiami stawianymi przez wymagających profesjonalistów. Jeśli jesteś zwolennikiem aktywnego spędzania czasu na górskich stokach, jest to produkt właśnie dla Ciebie. Jak wiadomo spadająca poniżej zera temperatura, wiatr oraz wilgoć bardzo niszczą skórę dłoni. Przemarznięte dłonie mają również znacznie pogorszone czucie. Wybierając wysokiej jakości rękawice narciarskie można bardzo zauważalnie poprawić jakość oraz komfort samej jazdy. Oferujemy najlepsze modele pochodzące od marki Salomon, specjalizującej się w tworzeniu sprzętu oraz akcesoriów narciarskich. Postaw na najlepszą jakość, a przekonasz się, że mróz i utrudnione warunki atmosferyczne nie muszą mieć negatywnego wpływu na jakość jazdy na nartach. 

Wysokiej jakości rękawice narciarskie damskie i męskie 

Oferowane przez nas rękawice narciarskie damskie oraz męskie są wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów funkcyjnych. Oznacza to, że są one niezwykle wytrzymałe, ponieważ syntetyczne włókna są trwałe i odporne na powstawanie uszkodzeń. Możesz mieć pewność, że rękawiczki narciarskie wchodzące w skład naszego asortymentu wytrzymają więcej niż jeden sezon. O wytrzymałości naszych rękawic nie decyduje wyłącznie materiał, ale też sposób zszycia poszczególnych komponentów, gwarantujących ich wytrzymałość nawet podczas silnych upadków. Produkty są także wodoodporne - nie tylko ochronią Cię przed mrozem i śniegiem, ale też przed wodą. Z powodzeniem można używać ich nawet wtedy, gdy temperatura za oknem będą sięgały powyżej zera. Co także bardzo ważne, rękawice narciarskie odporne są na działanie wiatru, gwarantując pełną ochronę przed zimnem nawet w trudnych i wietrznych warunkach. Wygodny mankiet, zależnie od modelu, dopasowuje się idealnie zarówno do męskiej, jak i damskiej dłoni. 

Rękawice narciarskie powinny zabezpieczać przed zimnem, wiatrem i wilgocią nie tylko samą dłoń, ale przede wszystkim jej przegub. W wielu rękawicach narciarskich (nawet tych z wyższej półki), przegub nie jest dobrze osłonięty - rękawice narciarskie męskie Salomon posiadają regulowany mankiet, który skutecznie przylega do kurtki. Koniec z przemarzaniem rąk. Od teraz możesz cieszyć się pełnym komfortem cieplnym! Doskonale zdajemy sobie także sprawę z faktu, że dobre rękawiczki narciarskie powinny umożliwiać dobry chwyt. W naszym sklepie znajdują się produkty, które posiadają specjalną, antypoślizgową warstwę wewnątrz rękawicy, dzięki czemu trzymanie nart, kijków czy przepustki nie stanowi problemu. Wybierając oferowane przez nas rękawice narciarskie stawiasz na wygodę, wytrzymałość, jakość wykonania oraz ergonomię. Przede wszystkim zaś wybierasz bezpieczeństwo i komfort użytkowania, które na narciarskich trasach są tak bardzo istotne. Jeśli masz jakikolwiek problem z wyborem odpowiedniego dla siebie modelu, napisz do nas, a postaramy się ułatwić Ci wybór. Stwórz sobie jak najlepsze warunki do trenowania sportu, który kochasz.