Juniorskie

Co jest ważniejsze na stoku niż zapewnienie  dziecku pełni komfortu i bezpieczeństwa w trakcie zabawy? Gogle juniorskie Salomon dedykowane dla najmłodszych narciarzy i narciarek stanowią element wyposażenia, który pomoże w zachowaniu jak najlepszego performansu na stoku, przy zachowaniu pełnej widoczności w każdych warunkach pogodowych. Producent oferuje aż trzy różnorodne modele gogli dla najmłodszych. Najwyższym z nich jest seria TRIGGER, następnym JUKE, a wariantem podstawowym, najbardziej uniwersalnym i przeznaczonym dla najmłodszych – seria KIWI. Sprawdź naszą ofertę i zapewnij swojemu dziecku pełnię wygody w czasie nauki oraz zabawy na stoku.

Salomon gogle juniorskie TRIGGER

Największe z juniorskich akcesoriów Salomon, gogle juniorskie przeznaczone dla starszych dzieci i młodszych nastolatków serii Trigger wyposażone są w elastyczną ramkę z dwuwarstwową gąbką, której zadaniem jest zapewnienie komfortowego dopasowania do kształtu twarzy. Gwarantuje to wygodę, nawet przez cały dzień spędzony na stoku. Wykorzystana w nich technologia wentylacji z systemem Airflow sprawdza się znakomicie przy intensywnym ruchu, chroniąc przed parowaniem szyb. Sportowa forma i solidny, podklejony silikonem pasek z regulacją, zbliżają serię do modeli dorosłych. Gogle TRIGGER dostaniemy z szybami z zaciemnieniem S2, S3 a także ze specjalną szybą fotochromatyczną. Produkty dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych, w tym w kolorystyce nawiązującej do linii Salomon RACE.

Juniorskie gogle Salomon serii JUKE

Drugie z kolei juniorskie gogle Salomon zachwycają wyjątkowo elastyczną konstrukcją, ponownie – z dwuwarstwową gąbką zapewniającą wygodne i precyzyjne dopasowanie do buzi. W modelach serii także dostępna jest wentylacja z systemem Airflow, stosowana przeciw parowaniu szybek. Ramka gogli jest już dość masywna, ale mimo tego ochraniacze zachowują oryginalny, sportowy charakter. Regulowany pasek jest podklejony silikonem co utrudnia zsuwanie się z kasku. Juniorskie gogle JUKE dostępne są wraz z szybami S2, w kilku kolorach. Są to podstawowe gogle odpowiednie dla najmłodszych, rozpoczynających naukę.

KIWI – gogle juniorskie w podstawowej odsłonie

Najprostsze gogle juniorskie Salomona dla najmłodszych dzieci serii KIWI powstały z myślą o zapewnieniu podstawowej ochrony i wygody w czasie jazdy. Dość sztywna, masywna ramka wyściełana jest pojedynczą warstwą przyjemnej w dotyku gąbki. Gogle mają wbudowaną wentylację z systemem Airflow przeciw parowaniu szybek, a dla większej wygody małego użytkownika, posiadają również regulowany pasek. Szybki dostępne w podstawowym zaciemnieniu S2. Do wyboru dostępne są 2 warianty kolorystyczne, zaprojektowane z myślą o najmłodszych dzieciach. Tym co wyróżnia gogle serii KIWI nie jest innowacyjna konstrukcja, ale bardzo przyjazny dla portfela pułap cenowy. Jest to ukłon producenta w kierunku rodziców – jak wiadomo najmłodsi mają tendencję do bardzo szybkiego gubienia sprzętu. Dzieci wyrastają także z akcesoriów, przez co ciągła ich wymiana stanowi konieczność.

Zobacz też:

Brak produktów do wyświetlenia