Buty Atomic Redster

Sprzęt tworzony z myślą o profesjonalnych sportowcach odznacza najwyższa jakość oraz funkcjonalność. Marka Atomic postawiła jednak na mariaż świata profesjonalnego oraz rzeczywistości użytkowników rekreacyjnych. Seria produktów Redster jest tego najlepszym dowodem. Wśród produktów, poza nartami, znalazły się również buty narciarskie Atomic Redster. To obuwie, które będzie wspierać użytkownika na stoku, niezależnie od typu obranej trasy. Buty Atomic Redster to modele inspirowane zawodami World Cup, w skład której wchodzą także naty, kije, kaski oraz inne akcesoria.

To flagowa linia zawodniczych butów, których jakość w niczym nie ustępuje modelom dedykowanym do profesjonalnego ścigania. Konstruktorzy marki Atomic mieli przed sobą jeden cel, czyli stworzyć sprzęt precyzyjny, który w czasie jazdy da użytkownikowi jak największą kontrolę oraz umożliwi na efektywne przekazywanie energii w każdy ruch nart.

Buty Atomic Redster w Skiracecenter.pl

Obuwie narciarskie Atomic tworzone jest w fabryce w austriackiej miejscowości Altenmarkt, która przejęła dziedzictwo oraz technologię słynnej austriackiej firmy Koflach. Obecnie buty narciarskie Atomic należą do jednych z najchętniej wybieranych modeli, które zachwycają innowacyjnymi rozwiązaniami i designem. Marka już od wielu lat intensywnie rozwija technologię dopasowywania skorup i budów wewnętrznych – dzięki czemu narciarze mogą cieszyć pełnią bezpieczeństwa oraz komfortu w czasie jazdy, w każdych warunkach.

Narciarskie buty Atomic Redster sklep Ski Race Center zebrał w szerokiej selekcji dostępnych rozmiarów. Proponujemy atrakcyjne ceny oraz bazę wiedzy, która pomoże dobrać wielkość butów. Nasz asortyment jest nieustannie uzupełniany o nowe dodatki do rodziny sprzętu Atomic, abyśmy mogli odpowiadać za zapotrzebowanie wszystkich klientów.

Dla najbardziej wymagających – buty narciarskie Atomic Redster

Buty narciarskie Atomic to opcja dla użytkowników wymagających – odpowiednie do jazdy slalomowej, na przygotowanej trasie, ale sprawdzą się także przy innych stylach jazdy. To obuwie wszechstronne, nastawione na zapewnienie doskonałego dopasowania, kontroli w czasie jazdy oraz komfortu termicznego.

Skorupa butów wykonana jest z trwałych tworzyw, które chronią stopy i zapewniają doskonałe połączenie z nartą. Dzięki temu w czasie jazdy ruchy mięśni mogą bezpośrednio przekładać się na manewr. Ponadto, buty serii Redster odznaczają się znakomicie wyprofilowaną cholewką, której forma jest idealnie dopasowania do anatomii łydki, dzięki czemu komfort noszenia jest jeszcze lepszy. Jest to cecha szczególnie istotna przy narciarstwie zjazdowym.

Do flagowych rozwiązań, dzięki którym obuwie serii Redster jest tak znane należą:

  • Memory Fit 3D – jest jedną z najszybszych (i najlepszych) technologii dopasowania termicznego, dzięki której możliwa jest całkowita i perfekcyjna personalizacja butów, w przeciągu zaledwie kilku minut. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest przygotowanie spersonalizowanego obuwia wewnętrznego, które idealnie przylega do stopy, zapewniając wygodę i komfort cieplny. Zastosowana wkładka Memory Fit 3D jest dostępna w wersjach: Platinum, Gold, Silver, Bronze (od najbardziej do najmniej rozbudowanej). Dopasowywanie wkładki przebiega w trzech krokach: podgrzewanie, formowanie i chłodzenie, które pozwalają idealnie dopasować finalny kształt butów do budowy stóp ich nowego właściciela.
  • Progressive Race Shell – nowe rozwiązanie uwzględnione w obuwiu narciarskim serii Redster do specjalna skorupa, wykonana z jeszcze grubszego i przyjemniejszego w dotyku materiału. Zapewnia ona progresywny flex oraz lepsze wytłumianie wstrząsów. Gwarantuje to większy komfort noszenia sprawiając, że agresywna jazda w każdych warunkach jest możliwa bez wyrzeczeń.
  • Ocieplina 3M™ Thinsulate™ – obuwie powstaje we współpracy z firmą 3M, co pozwoliło uzyskać znakomite właściwości termiczne, z zastosowaniem technologii 3M™ Thinsulate™ Insulation. Działa ona w następujący sposób: im więcej powietrza zatrzymuje materiał w danej przestrzeni, tym większa jest jego wartość izolacyjna. Mikrowłókna są znacznie delikatniejsze niż jakiekolwiek inne, co oznacza, że zatrzymują więcej powietrza izolacyjnego w mniejszej przestrzeni, nawet gdy są mokre.
  • Dynashape – czyli rewolucyjna pianka, która nie tylko błyskawicznie dopasowuje się do kształtu stopy, ale jednocześnie zapewnia jeszcze lepsze dopasowanie na dłużej.
  • Liner World Cup – został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić jak najlepszy chwyt śródstopia oraz unieruchomić piętę. Dodatkowa opcja sznurowania pozwala na jeszcze lepsze i dokładniejsze dopasowanie.
  • Power Shift – buty narciarskie Atomic posiadają opcję regulacji, która umożliwia ustawienie pochylenia butów do przodu do 13°, 15° lub 17° po prostu przesuwając regulator mocy w górę i w dół. Można również regulować flex index o +/- 10 punktów poprzez dodanie lub usunięcie śruby.

Buty Atomic Redster – sklep Ski Race Center

Buty narciarskie Atomic Redster, w zależności od modelu dostępne są w kilku szerokościach: junior, narrow, medium oraz wide, dzięki czemu jeszcze łatwiej można dobrać dla siebie model, który będzie zapewniał komfort i wygodę przez wiele godzin spędzonych na stoku. Poszczególne modele oferują także możliwość doboru różnego flexu (hard, medium lub soft).

Buty Atomic Redster junior oferują szereg funkcji, które ułatwiają młodszym użytkownikom lepsze dopasowanie i możliwość swobodnego rozwijania swoich możliwości na stoku. Za sprawą wykorzystania takich rozwiązań jak Junior Performance Shell oraz Progressive Cuff Design konstrukcja obuwia doskonale dopasowuje się do budowy nóg młodej osoby. Dostępne w naszej ofercie modele oferują możliwość regulacji flexu (który jest tym większy, im większy jest rozmiar butów).

Sprawdź naszą najnowszą ofertę na nadchodzący sezon narciarski i zaopatrz się w najlepszej jakości sprzęt. Narciarskie buty Atomic Redster to najlepszy wybór dla wszystkich osób, które oczekują od sprzętu niezawodności i znakomitego performansu w każdych warunkach.