XT-ONE – przełomowe gogle od Salomona

Gdy Salomon wprowadzał na rynek pierwsze gogle swojej produkcji, najważniejszym celem było umożliwienie stuprocentowej widoczności podczas jazdy na nartach. Potem skupiono się na dalszych ulepszeniach technicznych. Obecnie producent stawia na nieustanne poszerzanie pola widzenia i maksymalne zmniejszenie parowania. Gogle Salomon XT-ONE są wykonywane zgodnie z tymi wytycznymi. A do tego wszystkiego dają początek nowej erze pod względem dopasowania!

NOWA ERA DOPASOWANIA

Optycy z marki Salomon postanowili pójść za trendami w zakresie zindywidualizowania każdego elementu ekwipunku narciarskiego. Do potrzeb każdego narciarza dopasowuje się oczywiście narty, ale również buty, kask czy właśnie gogle. W modelu Salomon XT-ONE zastosowano technologię Custom-ID Fit. Jest to ramka składająca się z trzech części, przez co automatycznie dostosowuje się do kształtu twarzy. Dzięki trzyczęściowej konstrukcji, gogle Salomon XT-ONE są w pełni spersonalizowane. Dopełnieniem ramki jest warstwa pianki z materiału Advanced Skin ActiveDry, który zapewnia poczucie komfortu na skórze.

 Salomon XT ONE

TAK WYGODNE, ŻE AŻ NIEZAUWAŻLNE

Jak wyjaśnia Anne Dupre, Product Line Manager dla gogli Salomona: „Custom-ID FIT oznacza, że gogle Salomon XT-ONE dokładnie dopasowują się do kształtu twarzy, a warstwy pianki o różnej gęstości czynią je jeszcze wygodniejszymi. Naszym bezpośrednim celem było stworzenie gogli tak komfortowych, żeby były niezauważalne podczas jazdy na nartach. I dzięki technologii Custom-ID FIT udało się w pełni osiągnąć ten cel”.

 

UNIWERSALNA KONSTRUKCJA GOGLI SALOMON XT-ONE

Gogle narciarskie Salomon XT-ONE posiadają cienką konstrukcję ramy, która zapewnia maksymalne pole widzenia. Wyposażone są także w SILS (Salomon’s Innovative Lens Solution) – innowacyjny patent szkieł, zapewniający właściwy odcień widoczności i rozwiązania przeciwmgielne. Dlatego też gogle Salomon XT-ONE sprzedawane są w zestawie z jedną, uniwersalną szybką. Model XT-ONE dzięki zaawansowaniu technicznemu, należy do produktów z wyższej półki. W Ski Race Center dostępny jest w cenie od 349 zł.  

Salomon XT ONE

 

Brak produktów do wyświetlenia