Sense

Dopasowanie elementów wyposażenia narciarskiego jest kluczowa dla poczucia komfortu oraz bezpieczeństwa. Cały dzień spędzony na ulubionej aktywności nie powinien wiązać się z koniecznością robienia ciągłych przerw czy regulowania niewygodnych elementów. Jest to kwestia szczególnie ważna w przypadku sprzętu dedykowanego dla kobiet.

Gogle Salomon Sense to linia dedykowana dla użytkowniczek i opracowana w oparciu o ich potrzeby. Od konstrukcji, poprzez dobór wykorzystanych technologii, po oryginalne wzornictwo i bogatą paletę kolorystyczną – to wszystko składa się na znakomity sprzęt, który pozwoli cieszyć się z każdej wizyty na stoku oraz pełnią widoczności w każdych warunkach. Lina Salomon Sense uwzględnia budowę kobiecej twarzy, dzięki czemu kształt gogli idealnie dopasowuje się do każdej krzywizny, zapewniając wygodę, nawet przez wiele kolejnych godzin. Zachęcamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą – postaw na sprzęt tworzony przez najlepsze marki.

Gogle Salomon Sense – wybór dla narciarek

Linia SENS stanowi drugą z serii cylindrycznych gogli marki Salomon z kolekcji damskiej. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych, a zarazem przystępnych cenowo opcji producenta. Warto bliżej przyjrzeć się elementom, które wyróżniają gogle Salomon Sense na tle innych modeli damskich.

Uwagę przykuwa konstrukcja gogli – dość sztywna i wytrzymała, minimalnie elastyczna. O komfortowe noszenie zatroszczy się jednak wypełnienie w postaci dwóch warstw poliuretanowej pianki memory, z pomocą której został wykończony brzeg gogli. Marka Salomon dba także o możliwość idealnego dopasowania do kształtu twarzy. Rozwiązanie to zapewnia odpowiednie dopasowanie do kształtu twarzy, a jednocześnie przyjemne odczucie skóry oraz hipoalergiczne właściwości. Dzięki temu nie ma mowy o powstawaniu podrażnień czy otarć.

Gogle Salomon Sense Pro zachwycają lekkości, a budowa ramki jest odpowiednio wyważona, wyrazista, ale nie przytłaczająca. Konstrukcja modeli serii Sense zapewnia także bardzo dobrą wentylację (system Airflow). Dzięki gwarantują pełnię komfortu. Dla optymalnego dopasowania gogle wyposażone są oczywiście także w solidny pasek z regulacją, podklejony silikonowymi wstawkami dla ograniczenia jego przesuwania po kasku. W przypadku poszczególnych modeli pasy są bardzo atrakcyjnie zdobione, dzięki czemu przykuwają wzrok!

Gogle Salomon Sense – dla drobnej twarzy

Co jednak najważniejsze, modele serii Salomon Sense są odpowiednio kompaktowe, aby mogły wygodnie wpasować się w kształt kobiecej twarzy. To także doskonałe rozwiązanie dla osób o delikatniejszej budowie ciała oraz dla nastolatków.

Modele dostępne są w szerokiej palecie wariantów, nie tylko kolorystycznych, ale także wyposażonych w szyby różnej funkcjonalności. Oferujemy google w wersji podstawowej, a także:

  • Photochromic – uzupełnione o szkła fotochromatyczne, które dynamicznie dostosowują się do aktualnie panujących warunków atmosferycznych i oświetlenia;
  • Access – w podstawowym wariancie, bardzo przystępnym cenowo, znakomitym dla początkujących i osób poszukujących swojej pierwszej pary gogli;
  • Multilayer – gogle wyposażone w wielowarstwowe szyby, które pomagają w poprawie widoczności kontrastów, co jest szczególnie ważne w ośnieżonej scenerii.

Gogle Salomon Sense z pewnością zachwycą wszystkie miłośniczki narciarstwa. Opływowy, lekko zaokrąglony kształt i lekka forma bardzo dobrze prezentują się na twarzy. Szyby zapewniają maksymalnie szerokie pole widzenia, umożliwiając szybką reakcję w przypadku natrafienia na przeszkodę na trasie. Kształt gogli jest opracowany z myślą o kobiecej anatomii, dzięki czemu także tak bardzo wygodny. Dostępne w naszej ofercie modele zachwycają atrakcyjnymi kolorami oraz interesującymi grafikami, zdobiącymi pasy do regulacji gogli.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Proponujemy oryginalne produkty najlepszych marek oraz profesjonalne doradztwo w kwestii wyboru sprzętu i wszystkich niezbędnych akcesoriów.

Zobacz też:

Brak produktów do wyświetlenia