Spodnie Atomic

Spodnie narciarskie Atomic dostępne są w dwóch liniach - jedną z nich jest typowo alpejska grupa modeli: Revent oraz Savor i Redster. Bazują one na zaawansowanych membranach Gore-tex oraz ocieplenie primaloft. Projektanci spodni narciarskich Atomic kierując się przede wszystkim potrzebą stworzenia odzieży gwarantującej dużą ruchomość, wysoki komfort cieplny oraz maksymalne parametry odprowadzania wilgoci. W ofercie znajdują się zarówno spodnie będące samą membraną bez ociepliny, czyli model Revent 3l, jak i modele Revent GTX Pant oraz Silver 2l GTX Pant, z wbudowaną już ociepliną Atomic Terma Body.

Spodnie narciarskie Atomic - od narciarzy dla narciarzy

Kluczowym elementem gwarantującym pełną swobodę podczas jazdy jest dobranie odpowiedniego kroju. Odzież Atomic została zaprojektowana przez narciarzy dla narciarzy. Co gwarantuje maksymalną wydajność i komfort na śniegu.

Spodnie narciarskie Atomic na Skitury

Alternatywną linią skierowaną do amatorów skituringu jest seria Backland - seria elastycznych spodni o podwyższonej oddychalności. Spodnie tej serii wyposazone są w dodatkowe wywietrzniki regulowane zamkami oraz przestrzenie podwyższonej wymiany ciepła i w i odprowadzania wilgoci.

 

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz