Close

Katalog

Buty narciarskie zawodnicze

Buty narciarskie zawodnicze Jest 28 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 28 elementów

Profesjonalne uprawiania narciarstwa wymaga doboru sprzętu wysokiej klasy sprzętu. Ważne są nie tylko narty, ale również buty. Każda doświadczona osoba wie, że znacząco wpływają one na komfort jazdy, ale przede wszystkim decydują o jakości prowadzenia nart. Ponadto, buty narciarskie zawodnicze należy dobierać w oparciu o umiejętności. Jest to więc bardzo istotna i jedna z najlepszych inwestycji w sprzęt, jakie może sobie zapewnić narciarz. Odpowiednio zadbane buty narciarskie zagwarantuje nam bezproblemowe użytkowanie go przez wiele kolejnych sezonów. Dobierając odpowiednie buty zapewnimy sobie nie tylko szersze możliwości, ale zadbamy także o swoje bezpieczeństwo i wygodę. Wysokiej klasy buty narciarskie zawodnicze stanowią podstawę wyposażenia każdej osoby podchodzącej poważnie do rozwijania swoich umiejętności w tym zakresie.

Buty narciarskie zawodnicze dla profesjonalistów

W naszym bogatym asortymencie znajdziesz sprzęt z najwyższej półki, przede wszystkim buty narciarskie zawodnicze skonstruowane właśnie do uczestnictwa w zawodach. Są to produkty łączące najwyższą klasę materiałów, najwyższy poziom unieruchomienia stopy ( co jest bardzo wskazane w jeździe sportowej) gwarantujące bezpośrednie przeniesienie całej siły na krawędź nart. Nowoczesne modele zostały zbudowane z materiałów oraz w technologii ułatwiającej bootfitting, przez co można je idealnie dopasować do stopy narciarza. zapewniając odpowiednią „reaktuywność” w czasie jazdy. Dobrze dobrane buty zawodnicze pozwalają w większym stopniu unieruchomić stopę w bucie, co umożliwia bezproblemowe prowadzenie nart. Zawodniczy but narciarski ma dosyć wąską skorupę, wkładka (but wewnętrzny) otulająca stopę bywa cienka i bardzo zbita co z kolei pozwala na bezpośrednie przeniesienie pracy narciarza na wiązania, a w konsekwencji na narty.

Zaawansowani narciarze, którzy mieli już okazję jeździć w butach wyczynowych zdają sobie sprawę, że producenci tworząc je wybrali bezkompromisowe rozwiązania. Są z reguły wąskie, i wymagają dodatkowej obróbki i zaawansowanego dopasowania nie tylko butów wewnętrznych, ale i skorup. Nowoczesne modele takie jak Atomic Redster, czy Salomon S/Race są wdzięcznym materiałem dla dobrego bootfittera.

Proponujemy wyłącznie buty narciarskie zawodnicze pochodzące od znanych i cenionych marek. Pasują one idealnie do profesjonalnych modeli nart zawodniczych. Znajdziesz u nas buty narciarskie Atomic, a także buty narciarskie Salomon. Ich bezkompromisowe wykonanie gwarantuje pełna kontrolę podczas jazdy, a dzisiejsze rozwiązania technologiczne pozwalają na dopasowanie ich kształtu do anatomii stopy zapewniając komfort.

Buty narciarskie zawodnicze zostały stworzone z myślą o maksymalizacji efektów. To sprzęt do ścigania się, który na nogach wytrawnego narciarza pozwala osiągać najlepsze czasy podczas zawodów. W naszym sklepie Ski Race Center pod Warszawą oferujemy fachową pomoc w doborze modelu, a przede wszystkim w dopasowaniu ich. Duże doświadczenie oraz szeroka wiedza naszych ekspertów sprawią, że podjęta przez Ciebie decyzja okaże się idealnie wpasowywać w Twoje wymagania. Razem z nami możesz postawić na znakomity komfort, bezpieczeństwo oraz pełną wydajność w czasie wymagającej jazdy na najbardziej wymagających stokach.

Close