Footbalance

Marka FootBalance pochodzi z Finlandii – kraju gdzie szeroko promowany jest zdrowy tryb życia. Choć firma jest młoda zdążyła już zostać doceniona zarówno przez specjalistów w zakresie podologii jak i użytkowników – czyli aktywnie żyjące osoby, którym sport nie jest obcy w codziennym życiu czy w formie zawodowej czy jako sposób spędzania wolnego czasu.

Wkładki FootBalance - dynamiczne wsparcie dla stopy

FootBalance to system wkładek do butów, które w dynamiczny sposób wspierają łuk stopy tak aby odciążyć stawy nie ograniczając swobodnego ruchu. Co ważne wkładka jest tworzona indywidualnie na podstawie analizy spoty i badania, dlatego mamy pewność, że będzie doskonale współgrać z Twoją stopą.

Wkładki FootBalance do pracy i do sportu

Wkładki dynamiczne mają to do siebie, że mogą być stosowane codziennie i niemal przez każdego - nie tylko podczas aktywności fizycznych. Wspierając stopę i stymulując mięśnie wkładki poprawiają łańcuch kinematyczny całego ciała a za tym efektywność biomechaniczną organizmu. Jak to się przekłada dalej? Oprócz zwiększenia ogólnego komfortu chodzenia poprzez wsparcie i korekcję aparatu mięśniowo – więzadłowego są doskonałą profilaktyką przeciw urazową a wręcz obowiązkowym wyposażeniem osób które mimo przebytych kontuzji, nie chcą się ograniczać w aktywności fizycznej.

Wkładki FootBalance obowiązkowo dla narciarzy

W bucie narciarskim stopa nie znajduje takiej swobody jak z zwykłym obuwiu. Co więcej dokładają się znacznie większe obciążenia niż w codziennych ruchu. Nawet przy doskonale dobranym bucie nie mamy kontroli nad tym co dzieje się z samą podeszwą stopy w chwili dynamicznej jazdy lub po wielu godzinach spędzonych na stoku. Wsparcie łuków stopy odpowiednią wkładką umożliwi dłuższą zabawę na stoku w poczuciu komfortu i bezpieczeństwa. A taki komplet – but personalizowany i indywidualna wkładka daje 100% dopasowania dla wymagającego narciarza.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz