Gogle narciarskie

Wysokiej jakości gogle narciarskie powinny stanowić element każdego zimowego stroju na stok. Niezwykle trudno jest skupić się na jeździe oraz otoczeniu, gdy nasze oczy przez cały czas drażnione są przez promienie słoneczne. Nie tylko jest to niekomfortowe, ale jednocześnie może przyczynić się do powstanie uszkodzeń wzroku. W górach pogoda bardzo szybko ulega zmianie, a wszelkie niekorzystne warunki odczuwa się znacznie intensywniej. Nie sposób dokładnie przewidzieć co może spotkać nas na stoku, dlatego też należy być przygotowanym na każdą ewentualność. Dobierając dla siebie gogle, trzeba sięgnąć po taki model, który będzie dopasowany do twarzy użytkownika zarówno wielkością, jak i kształtem oraz zaciemnieniem szkieł. Wygląd to istotna kwestia, ale nadal drugorzędna w stosunku do bezpieczeństwa. Model wyposażony w odpowiedni rodzaj szkieł pozwoli poprawić widoczność w czasie zachmurzenia, mgły, opadów śniegu a także – wieczorem.

Przygotowaliśmy bogaty asortyment, który powstał z myślą o sportowcach i amatorach znajdujących się na różnym poziomie zaawansowania. Dzięki temu mamy nadzieję, że każdy będzie mógł znaleźć dla siebie najlepsze akcesoria oraz sprzęt narciarski - serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Gogle narciarskie poprawiają również widoczność w utrudnionych warunkach - zarówno we mgle, w czasie opadów śniegu czy mocnego nasłonecznienia. Ich brak może skutkować chwilową ślepotą śnieżną, co może dekoncentrować i prowadzić do wypadków, urazów czy kontuzji. Na rynku dostępnych jest wiele nowoczesnych modeli, które nie tylko zabezpieczają nasze oczy, ale również świetnie wyglądają. 

Gogle narciarskie - ochrona przed promieniowaniem UV

Oferowane przez nas gogle na narty pochodzą od znanych i renomowanych producentów. Wyróżniają się ponadprzeciętną wytrzymałością oraz odpornością na oddziaływanie czynników zewnętrznych. Starannie dopasowane gogle mogą posłużyć nam przez wiele sezonów. Najnowocześniejsza technologia zapewnia wysoką ochronę przed działaniem promieni słonecznych oraz promieniowaniem UV. Promieniowanie odbite od śniegu jest znacznie bardziej szkodliwe dla wzroku, więc warto zainwestować w akcesoria wysokiej klasy. Innowacyjny kształt z zabudowanymi bokami uniemożliwia przedostanie się odbitych promieni do oka. Pamiętaj, że gogle powinny być używane nawet w pozornie pochmurny dzień. Wraz ze wzrostem wysokości, promieniowanie staje się coraz bardziej intensywne. Profesjonalne gogle narciarskie chronią zarówno przed promieniowaniem UVA, jak również UVB.

W naszej ofercie dostępne są fotochromatyczne gogle narciarskie w szerokiej gamie modeli, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Zwróć uwagę na kolor szybek - nie tylko ze względu na ich wygląd, ale także funkcjonalność. Szare szkła sprawdzają się podczas normalnych, niezbyt wymagających warunków atmosferycznych, żółte poprawiają ostrość i kontrast, a różowe uznawane są za najlepsze do jazdy w gorszych warunkach pogodowych np. mgle. Szkła brązowe umożliwiają widoczność pełnej gamy kolorystycznej, a z kolei szyby bezbarwne służą do jazdy w nocy, skutecznie chroniąc oczy przed śniegiem. Znajdziesz u nas wysokiej jakości gogle narciarskie marek takich jak Atomic oraz Salomon. Produkty przeznaczone są zarówno dla mężczyzn, jak również kobiet, a także oferujemy modele specjalnie dla dzieci. Proponujemy: gogle narciarskie standardowe, bezramkowe oraz gogle z wymiennymi szybami. W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy fachowym doradztwem. Postaw z nami na profesjonalny sprzęt i akcesoria poprawiające komfort jazdy na nartach.

Gogle narciarskie dostępne w naszym sklepie Ski Race Center Warszawa/Pruszków: