Close

BUTY NARCIARSKIE ATOMIC Jest 106 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 106 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 106 elementów

Buty narciarskie Atomic to modele bazujące na wieloletnim doświadczeniu fabryki w Austriackiej miejscowości Altenmarkt, która przejęła dziedzictwo oraz technologię słynnej austriackiej firmy Koflach. Obecnie buty narciarskie Atomic należą do jednych z najbardziej innowacyjnych na rynku. Austriacki producent od wielu lat intensywnie rozwija technologie dopasowywania skorup oraz budów wewnętrznych. W ofercie firmy Atomic można znaleźć przede wszystkim modele sportowe linii Redster, a także bardzo szeroką gamę butów Atomic Hawx,  którą podzielono na trzy podgrupy w zależności od nominalnej szerokości.

Są to odpowiednio ultra wąskie i ultra lekkie buty Atomic Hawx Ultra, średniej szerokości modele Atomic Hawx Prime, a także linia najbardziej obszernych butów narciarskich Atomic Hawx Magna.

Równolegle do powyższych modeli butów narciarskich przeznaczonych na trasę Atomic oferuje także rozbudowaną półkę butów do skitouringu czyli linię Backland oraz najnowszą serię  skitourowo- zjazdowych butów narciarskich Atomic Hawx Ultra XTD służącą zarówno do skitouringu, jak i jazdy na trasach.

Close