Four Seven

Zapewnij sobie pełen komfort widzenia na stoku wraz z marką Salomon! Flagowe modele znakomitych gogli narciarskich dostępne są w szerokiej selekcji wariantów, wyposażonych w różne typy szkieł. Postaw na znakomite gogle Salomon Four Seven, tworzone z myślą o wymagających użytkownikach ceniących sobie swobodę na stoku i poza nim. Oryginalny design, nowoczesna forma, innowacyjna konstrukcja i trwałość – przekonaj się dlaczego marka Salomon zyskała przez lata działalności tak szeroką rzeszę fanów.

W naszym asortymencie dostępne są gogle wyposażone w szkło SIGMA, szyby fotochromatyczne oraz gogle dostępne w wariancie podstawowym – dedykowanym dla użytkowników poszukujących rozwiązań przystępnych cenowo.

Gogle Salomon Four Seven – gogle z górnej półki

Seria Salomon Four Seven stanowi flagową linię gogli wyposażonych w szkła cylindryczne. To modele stworzone z okazji obchodów 70. rocznicy powstania firmy Salomon! Stąd też wywodzi się ich nazwa. Z tego powodu projektanci dołożyli starań aby serię FOUR SEVEN tworzyły nowoczesne gogle progresywne, których stylowe wykończenie będzie spójnie nawiązywało do doskonalonego na przestrzeni lat dorobku marki. Gogle Salomon Four Seven łączą w sobie możliwość optymalnego dopasowania z szerokim polem widzenia oraz wysokiej jakości szybką SILS, która znakomicie filtruje promienie słoneczne i zapewnia przejrzystość widzenia.

Co wyróżnia produkty? Przede wszystkim ich nowoczesna konstrukcja, która jest zarazem optymalnie elastyczna, jak i trwała. Oprawa gogli daje możliwość łatwej wymiany szyby, wtedy kiedy będziesz tego potrzebować. Poszczególne modele dostępne są w zestawie z wymiennym szkłem. Gogle Four Seven Salomon są lekkie, a ich ramka została zaprojektowana w taki sposób, aby nie ograniczać pola widzenia użytkownika. Konstrukcja zapewnia znakomitą wentylację (system Airflow, zapobiegający parowaniu szyb od wewnątrz).

Salomon Four Seven – mistrzowskie dopasowanie

Gogle Salomon Four Seven zostały zaprojektowane w taki sposób aby zapewnić komfort noszenia. Ramka, wykonana w technologii Custom ID Fit idealnie przylega do twarzy, dopasowując się do każdej krzywizny i wypukłości. Jest tak, ponieważ obudowa wyściełana została trzema warstwami poliuretanowej pianki memory, która dodatkowo jest podzielona na kilka mniejszych segmentów – co umożliwia uzyskanie odpowiedniego dopasowania gogli do kształtu twarzy. Materiał jest delikatny w kontakcie ze skórą, więc zapewnia komfort i miękkość. Dodatkową opcją dla dopasowania gogli jest regulowany pasek gogli – wytrzymały i podklejony silikonowymi wstawkami dla ograniczenia jego niekontrolowanego zsuwania się z powierzchni kasku w czasie jazdy lub przesuwanie po kasku.

Gogle Salomon Four Seven – szkła najwyższej jakości

Modele dostępne są w kilku różnych wariantach z czego każdy wyposażony została w najlepsze szkła marki Salomon – szkło SIGMA. Powstaje ono w oparciu o innowacyjną technologię, dzięki czemu znakomicie poprawia kontrast widzenia, co pozwala narciarzowi szybciej dostrzegać zmiany terenu w szerszym zakresie światła, co ważne jest szczególnie w ośnieżonej scenerii. Salomon gogle Four Seven dostępne są także w wersji PHOTOCHROMIC pokryte powłoką fotochromatyczną. Jej zadaniem jest dynamiczna reakcja na poziom nasłonecznienia, dzięki czemu szyba może być odpowiednio ciemniejsza lub jaśniejsza, poprawiając widoczność przy zmiennej pogodzie, bez konieczności robienia przerw i wymiany szyb na inne.

Gogle Salomon Four Seven Red (do narciarstwa alpejskiego) oraz modele w wariancie Access, Sigma czy Photochromic zachwycają swoim designem. Klasyczna, sportowa forma ze stosunkowo cienką obudową zapewnia dobrą widoczność, a jednocześnie wygodę noszenia i trwałość. Oferujemy szeroki wybór dostępnych opcji kolorystycznych. Kompletując akcesoria, takie jak gogle narciarskie także możesz znakomicie podkreślić swój styl i dać się zauważyć na stoku.

Sprawdź najnowszą ofertę w Ski Race Center – przygotuj się na nowy sezon i zaopatrz się w wysokiej klasy elementy wyposażenia.

Zobacz też: