Four Seven

Gogle Salomon Four Seven - gogle z górnej półki

Linia FOUR SEVEN jest flagową linią cylindrycznych gogli Salomona.

Konstrukcja gogli jest dość elastyczna i ma możliwość wymiany szyby. Gogle są w miarę lekkie a ramka raczej cienka. Możliwa jest wymiana szybki – w najwyższym modelu szybka w zestawie. Konstrukcja zapewnia bardzo najwyżej ocenianą wentylację. Ramka jest wyściełana trójwarstwową gąbką, podzieloną na segmenty - umożliwiającą odpowiednie dopasowanie do kształtu twarzy, jednocześnie przyjemne dla skóry.

Pasek od gogli jest solidny, podklejony silikonowymi wstawkami, aby ograniczyć jego przesuwanie po kasku. Ma możliwość regulacji.

Gogle Salomon Four Seven - szkła najwyższej jakości

Model spotkamy w różnych wariantach z najlepszymi szkłami tej marki – czyli SIGMA (najlepszy kontrast cieni i bieli w każdych warunkach oświetlenia) oraz wersji PHOTO (szkła fotochromatyczne) i szkłami kategorii S2. Szyba jest dość duża - szerokie widzenie w wysokiej jakości.  Wszystkie szkła są wyposażone w Airflow system zapobiegający parowaniu.

Google maja powszechnie lubiany wygląd i kształt cieszący się dużym uznaniem. Dostępne w kilkunastu wersjach kolorystycznych.