Kurtki Atomic

Kurtki narciarskie Atomic oferowane są w wersjach przeznaczonych zarówno do klasycznego narciarstwa alpejskiego, jak i skituringu, czyli połączenia podchodzenia do góry ze zjeżdżaniem. W ofercie austriackiego producenta przeważają modele zaawansowane technicznie wyposażone w sprawdzone membrany Gore-tex. Wśród kurtek wybierać można pomiędzy kurtką, która zbudowana jest z wbudowanej ociepliny oraz membrany lub samą membraną. 

Maksymalny komfort w kurtkach narciarskich Atomic

Równolegle do linii alpejskiej oferowane są kurtki skiturowe, które posiadają strefy podwyższonej oddychalności, co z kolej zapewnia bardzo dobre odprowadzanie wilgoci podczas wymagających podejść pod szczyt. Przednia część zasłaniająca korpus jest zwykle w tym przypadku pokryta nieprzepuszczalna membraną, a odcinki na grzbiecie oraz pod pachami zbudowane są z materiału Maxima zapewniających maksymalną wymianę powietrza i odprowadzanie wilgoci. 

Kurtki narciarskie Atomic - flagowa barwa marki

Jak co roku w kolorystyce znajdziemy flagową czerwień marki Atomic.

Nie tylko kurtki Atomic doskonałe na stok

Oprócz typowych kurtek z membranami dostępne są także kamizelki, oraz lekkie ociepliny primaloft, które cieszą się dużą popularnością wśród zapalonych narciarzy.

 

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz