Opony rowerowe

Opony rowerowe w sklepie Skiracecenter.pl

Niezależnie, czy rower jest Twoim środkiem transportu, czy też pasją, powinieneś zainwestować w sprzęt wysokiej jakości. Dzięki temu zapewnisz sobie wygodną oraz bezpieczną jazdę. Ochronisz nie tylko swoje zdrowie, ale również życie. Bezawaryjna działanie jest szczególne ważne podczas długich eskapad rowerowych. Opona rowerowa jest podstawowym elementem każdego jednośladu. To właśnie ona wpływa na nasz komfort podczas jazdy. W naszej ofercie znajdziesz solidne i wytrzymałe opony rowerowe. Pochodzą one od znanych i cenionych producentów. Cieszą się dużym uznaniem nawet wśród profesjonalistów.

Pewnie trzymaj się trasy

Szeroki wybór opon rowerowych sprawia, że duża część osób nie ma pojęcia, na jaki model się zdecydować. Przy wyborze produktu powinniśmy kierować się nie tylko rodzajem naszego jednośladu, ale również przeznaczeniem. W przypadku rowerów miejskich, trekkingowych, czy też crossowych, zalecane są opony 28 calowe. Jeśli nasze trasy przebiegają po nierównych i wyboistych powierzchniach, powinniśmy zainwestować w opony posiadające wkładkę antyprzebiciową. Rowery szosowe wymagają specjalistycznych opon szosowych, które gwarantują niższe opory toczenia. Ważna jest również szerokość produkty. Wąskie opony są przystosowane do jazdy po równych oraz stabilnych nawierzchniach. Im większa grubość, tym większa wytrzymałość. Szerokie opony sprawdzają się podczas jazdy w terenie. Właściciele rowerów górskich najczęściej stawiają na opony terenowe. Wybór ich średnicy zależy od modelu posiadanego sprzętu.

W naszej ofercie znajdziesz produkty renomowanych producentów m.in. opony do roweru Continental, opony do roweru Hutchinson, a także wiele innych. Są one przeznaczone do różnego typu jednośladów (m.in. rowerów szosowych, miejskich, górskich). Występują w różnych modelach m.in. opony rowerowe 26'', opony rowerowe 27,5'', opony rowerowe 28'', opony rowerowe 29'', opony rowerowe w nietypowych rozmiarach, opony rowerowe z kolcami (zimowe), a także wiele innych.