X-Socks

Szwajcarska marka X-SOCKS to bliźniak powszechnie uznawanej marki odzieży termicznej X-BIONIC. X-SOCKS to wyjątkowe skarpety termoaktywne nowej generacji, stworzone tak, aby zapewnić doskonały komfort termiczny i wspierać stawy stopy podczas dużych przeciążeń w długotrwałym wysiłku fizycznym.

Skarpety X-SOCKS są tworzone w taki sposób, aby w czasie jazdy zapewniały komfort i pełnię wygody, a przy tym - chroniły stopę przed powstawaniem otwarć czy bolesnych ran. Komfort noszenia obuwia narciarskiego jest zależny przede wszystkim od optymalnego dopasowania, ale równie ważna okazuje się skarpeta - odpowiedzialna za pochłanianie wilgoci oraz izolowanie stóp przed chłodem.

X-SOCKS - najbardziej precyzyjne skarpety na rynku

X-SOCKS to skarpety dla zawodowców i dla wszystkich którzy kochają aktywny styl życia. Wśród produktów marki X SOCKS znajdziesz idealne skarpety termiczne do wszelkiego rodzaju sportów zimowych, trekkingu, biegów, kolarstwa czy jazdy na motorze. To zdecydowanie najwyższa półka wśród skarpet termoaktywnych. Są wygodne, wytrzymałe i doskonale sprawdzają się na stoku.

Konstrukcja skarpet jest bezszwowa, a dodatkowo uzupełniona o specjalne panele i wzmocnienia umiejscowione w najbardziej newralgicznych punktach, jak np. przy palcach, kostce, śródstopiu czy na goleniu i łydce. Skarpety narciarskie X-SOCKS są wysokie - sięgają tuż pod kolano, a wytrzymały ściągacz jest odpowiedzialny za utrzymanie ich w jednym miejscu przez cały czas. Dodatkowo, elastyczne mankiety utrzymują skarpety pewnie na stopie, ograniczając ich zsuwanie się czy niekomfortowe rolowanie materiału.

Marka X SOCKS skarpety tworzy przy wykorzystaniu najlepszych materiałów, łącząc ze sobą właściwości włókien naturalnych, takich jak ciepła i miękka wełna merino z włóknami syntetycznymi, gwarantującymi elastyczność i wytrzymałość. Funkcyjne skarpety to gwarancja komfortu termicznego, wygody oraz bezpieczeństwa. Połączenie wytrzymałych, funkcyjnych włókien pozwoliło stworzyć odporne na uszkodzenia i przyjemne w dotyku skarpety, doskonałe na każdą wyprawę na stok.

X SOCKS - Skarpety do zadań specjalnych

W ramach oferty X SOCKS znajdziemy modele dla każdego. Oprócz podstawowej skarpety doskonale odprowadzającej wilgoć, w asortymencie marki znaleźć można także modele dla bardziej zaawansowanych, takie jak: SKI PATRIOT o podwyższonej kompresji lub ultra cienkie SKI ENERGIZER LT, a także modele dedykowane dla użytkowników wymagających lepszej izolacji przed chłodem: HELIX GOLD i SLIK MERINO oraz skarpety z włóknami srebra CARVE SILVER. Zarówno wełna, jak i srebro odznaczają się właściwościami bakteriobójczymi, dzięki czemu skarpety ograniczają powstawanie przykrych zapachów, a utrzymanie elementów wyposażenia w higienicznej czystości jest jeszcze prostsze.

Sprawdź naszą ofertę na nadchodzący sezon i uzupełnij swoje wyposażenie na stok o niezbędne na każdej trasie elementy.

Skarpety posiadają charakterystyczne wzmocnienia pomagające stopie odpowiednio pracować i minimalizując ryzyko kontuzji. Skarpety narciarskie X-SOCKS to elementy, których nie powinno zabraknąć w Twoim wyposażeniu.

Brak produktów do wyświetlenia