Ochraniacze Atomic

Ochraniacze pleców Atomic, zwane inaczej żółwikami lub ochraniaczami kręgosłupa zostały w ostatnich czasach wyposażone w bardzo wiele nowinek technologicznych.

Dzięki nim udało się osiągnąć bardzo dużą mobilność przy wysokim poziomie ochrony. Konstruktorzy robili wszystko, aby osiągnąć wysoki poziom komfortu, pełną oddychalność i oczywiście pełną ochronę kręgosłupa równocześnie.

Ochraniacz pleców Atomic Life Shield Amid - najwyższe bezpieczeństwo

Flagowy model to Life Shield Amid z zastosowaną technologią AMID, która jest połączeniem maksymalnej ochrony z komfortem i zapewnieniem pełnej mobilności, a także oddychalności. Dzięki temu jest najcięższym, najlżejszym i najbardziej minimalistycznym ochraniaczem, który spełnia poziom 2 bezpieczeństwa norm EN 1621. 

Ochraniacze pleców Atomic - najważniejsze bezpieczeństwo

Modele Life Shield oraz Life Shield Vest różnią się od siebie sposobem mocowania pierwszy jest zakładany na szelkach, drugi tworzy całość zintegrowaną z kamizelką. Aby zachować pełną ochronę, a przy tym dużą mobilność zastosowano konstrukcję zbudowaną z trzech rodzajów materiałów – sztywnych gąbek, które są niezależnie względem siebie się poruszają. To sprawia, że nie krępują ruchów podczas jazdy, a w razie uderzenia zachowują bardzo dobrą ochronę progresywnie się odkształcając. Ochraniacz jest nieco cięższy od wersji amid.

Ochraniacze pleców Atomic - dopasowane do Ciebie

Wszystkie dostępne żółwiki, ochraniacze pleców posiadają w zestawie odpinany pas tułowia, który pozwala na komfortowe dopasowanie i ułożenie ochraniacze na ciele.

Protekcja pleców Atomic dostępna jest w wersach damskich męskich oraz juniorskich.

Kupując ochraniacz warto zwrócić uwagę na odpowiednie dobranie rozmiaru.

 

 

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz