Pokrowce Salomon

Salomon w swojej ofercie posiada bardzo szeroką linię akcesoriów podróżnych takich jak pokrowce na narty, torby narciarskie i plecaki, torby podróżne i plecaki na co dzień.

Bogata oferta pokrowców i toreb narciarskich Salomon

Szczególnie rozbudowaną serią jest linia wyspecjalizowanych pokrowców narciarskich w tym przede wszystkim pokrowców na narty.

Salomon oferuje swoje pokrowce w wersji na jedną lub więcej par nart. Dostępne są zarówno podstawowe modele, jak i rozbudowane, które pokryte są dodatkowo warstwami wzmacniającymi, posiadają dodatkowo regulację długości.  podczas wyboru pokrowców warto zwrócić uwagę na długość nart oraz możliwość regulacji pokrowca.

Plecaki narciarskie Salomon - wszystko pod ręką na stoku

Plecaki narciarskie Salomon używane są przede wszystkim do transportu ekwipunku narciarza na stok. Dostępne są zarówno mniejsze plecaki, które pomieszczą buty rękawiczki oraz gogle lub większe, w które zmieścimy także kask. Oddzielną grupą są plecaki narciarskie dedykowane typowo dla zawodników, które pomieszczą wszelki niezbędny ekwipunek do uprawiania wyczynowego narciarstwa.

Specjalistyczne plecaki narciarskie dla narciarzy skiturowych

Drugą linią plecaków narciarskich są specjalistyczne plecaki Salomon do skituringu, maksymalnie przystosowane pod kątem ergonomicznej jazdy zdolne pomieścić niezbędny ekwipunek do uprawiania skituringu.

Wybierz dla siebie odpowiednie pokrowce z kolekcji Salomon i przewoź sprzęt wygodnie i bezpiecznie

Torby narciarskie Salomon są dobrą alternatywą dla plecaków, często są wybierane do transportu butów na stok, bądź przewożenia ich w samochodzie. Od lat trójkątne torby, do których wkładamy buty cieszą się bardzo dużą popularnością, niektóre modele są dodatkowo powiększane i mogą w sobie pomieścić kask gogle, rękawiczki i inne akcesoria.

 

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz