Pokrowce Salomon

Dla zabezpieczenia całego, kosztownego osprzętowania niezbędne okazują się pokrowce na narty Salomon. Z ich pomocą można wygodnie i bezpiecznie przewozić narty, a także obuwie narciarskie, nie martwiąc się o uszkodzenia. Wygodna i trwała konstrukcja umożliwia łatwe przenoszenie i regulowanie toreb oraz pokrowców, dzięki czemu każdy produkt może być bez trudu dopasowany do konkretnych potrzeb.

Marka Salomon posiada w swojej ofercie bardzo szeroką linię akcesoriów podróżnych, takich jak pokrowce na narty, torby narciarskie i plecaki, ale także torby podróżne oraz funkcjonalne plecaki do noszenia na co dzień. Pakowny pokrowiec na narty pozwoli przewieźć od jednej do nawet trzech par nart, chroniąc powierzchnię ślizgu oraz dekoracyjną okleinę. Marka Salomon pokrowce na narty tworzy przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, trwałych materiałów oraz rozwiązaniom, które ułatwiają komfortowe podróżowanie i przechowywanie osprzętowania na stok.

Bogata oferta pokrowców i toreb narciarskich Salomon

Szczególnie rozbudowaną serią jest linia wyspecjalizowanych pokrowców narciarskich, w tym przede wszystkim pokrowców na narty oraz na obuwie. Pokrowce na narty Salomon zachwycają swoim sportowym designem. Mocne, wyraziste kolory sprawiają, że pokrowiec jest widoczny z daleka, dzięki czemu łatwo odszukać go wśród sterty bagaży. Produkty Salomon posiadają także na sobie drobne elementy odblaskowe - czy to w formie drobnego logotypu, czy odblaskowego pasa.

Marka Salomon pokrowce na narty oferuje w wersji na jedną lub więcej par nart. Dostępne są zarówno podstawowe modele, jak i rozbudowane, które pokryte są dodatkowo warstwami wzmacniającymi, posiadają dodatkowo regulację długości. podczas wyboru pokrowców warto zwrócić uwagę na długość nart oraz możliwość regulacji pokrowca. Konstrukcja pokrowca chroni sprzęt przed uszkodzeniami i umożliwia jak najlepiej wykorzystać dostępną do przechowywania przestrzeń. Pokrowiec okaże się niezastąpionym akcesorium w czasie podróży samochodem, autokarem, pociągiem czy nawet samolotem.

Każdy pokrowiec wyposażony jest w komplet pasów, które pozwalają unieruchomić przewożony sprzęt, a także wygodnie przenosić sam pokrowiec. Pasy kompresyjne umożliwiają bezpieczne ściśnięcie nart oraz ścisłe przyleganie do nich materiału pokrowca, który będzie amortyzował elementy przy uderzeniu czy upadku. Materiały wykorzystane do produkcji są wodoodporne, dzięki czemu czynniki zewnętrzne, resztki śniegu czy wilgoci nie będa niekorzytanie oddaływały na narty czy obuwie.

Potrójne pokrowce na narty Salomon umożliwiają wygodne przewożenie:

  • trzech par nart lub deski snowboardowej;
  • kijków narciarskich;
  • obuwia narciarskiego;
  • akcesoriów do smarowania ślizgu nart i narzędzi.

Trwała wyściółka zabezpiecza przewożony sprzęt, a obecność dodatkowych przegród i kieszeni ułatwia utrzymanie porządku w transportowanych rzeczach. Regulowany pasy umożliwiają przenoszenie torby na ramieniu lub w ręce. Większy pokrowiec pozwoli pomieścić osprzętowanie dla kilku osób.

Plecaki narciarskie Salomon - wszystko pod ręką na stoku

Polecamy także plecaki narciarskie Salomon, używane są przede wszystkim do transportu ekwipunku narciarza na stok. Dostępne są zarówno mniejsze plecaki, które pomieszczą buty rękawiczki oraz gogle lub nieco większe, do których zmieścimy także kask. Oddzielną grupą są plecaki narciarskie dedykowane typowo dla zawodników, które pomieszczą wszelki niezbędny ekwipunek do uprawiania wyczynowego narciarstwa. W ten sposób pokrowce na narty Salomon umożliwiają wygodne przemieszczanie się po stoku, wraz z wszystkimi potrzebnymi akcesoriami.

Drugą linią plecaków narciarskich są specjalistyczne plecaki Salomon do skituringu, maksymalnie przystosowane pod kątem ergonomicznej jazdy zdolne pomieścić niezbędny ekwipunek do uprawiania skituringu. Plecaki wyposażone są w opcje:

  • regulacji uchwytów na ramiona;
  • kompresowania plecaka przy pomocy specjalnych taśm;
  • wygodnego przechowywania drobiazgów w pomniejszych kieszonkach i schowkach.

Plecaki są wodoodporne, dzięki czemu chronią przewożoną zawartość. Przed działaniem wilgoci chronią także odpowiednio zabezpieczone suwaki, które nie przepuszczają kropel wody czy topniejącego śniegu oraz nie są podatne na korozję. Suwaki wyposażono w wygodne uchwyty, dzięki którym plecak można wygodnie otworzyć lub zamknąć, nawet bez zdejmowania rękawic.

Wybierz dla siebie odpowiednie pokrowce z kolekcji Salomon i przewoź sprzęt wygodnie i bezpiecznie

Torby narciarskie Salomon są dobrą alternatywą dla plecaków, często są wybierane do transportu butów na stok, bądź przewożenia ich w samochodzie. Od lat trójkątne torby, do których wkładamy buty cieszą się bardzo dużą popularnością, niektóre modele są dodatkowo powiększane i mogą w sobie pomieścić kask gogle, rękawiczki i inne akcesoria.

Marka Salomon pokrowce na buty narciarskie oferuje w wielu wariantach, wyposażonych w krótkie uchwyty oraz modeli z regulowanymi taśmami, które można dowolnie wydłużyć tak, aby bagaż można było przewieźć wygodnie i bezpiecznie. Prosta forma toreb, umożliwia pomieszczenie w pokrowcu jednej pary butów narciarskich. Dostępne są także pokrowce w formie wygodnych plecaków. Produkty posiadają:

  • obszerne kieszenie na obuwie narciarskie lub kask;
  • przegrody na gogle narciarskie oraz zapasowe szkła;
  • mniejsze kieszenie na drobiazgi, jak np. czapka, rękawice czy bidon z wodą.

Pokrowce wykonane są z funkcyjnych materiałów (jak np. Poliester 600D, nieprzemakalny do 1000 mm) oraz lekkich siatek, tworzących okienka wentylacyjne, które zapewniają optymalną przewiewność. NIeprzemakalny spód plecaków i pokrowców chroni przed wilgocią, ale jeśli jednak do wnętrza dostanie się trochę śniegu, bardzo szybko będzie mógł on odparować - wnętrze torby pozostanie suche, a przewożony sprzęt będzie bezpieczny.

Masz pytania i wciąż poszukujesz najlepszych akcesoriów narciarskich? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z naszymi konsultantami. Postaw na wysokiej jakości sprzęt od marki Salomon i przygotuj się na nadchodzący sezon narciarski. Zapraszamy!

Brak produktów do wyświetlenia