Lista produktów marki MAXIM

Maksim to nasz krajowy producent rowerów. Znany jest przede wszystkim z modeli trekkingowych oraz miejskich. W ostatnim czasie oferta polskiego producenta powiększyła się o modele górskie. Rowery maxim to kontynuacja znanej na naszym rynku marki MEDANO. Rowery Maxim to rozsądne połączenie dobrej ceny z solidnym wykonaniem bazującym na sprawdzonych konstrukcjach aluminiowych ram oraz znanych dostawcach części takich jak Shimano, Tektro. W ofercie znaleźć można także modele budżetowe na stalowych ramach.

Rowery trekkingowe MAXIM

Warto zwrócić uwagę na ciekawą i przystępną cenowo półkę rowerów trekkingowych miejskich oraz crossowych. Wiele z proponowanych rowerów ma bogate w stosunku do ceny wyposażenie, które sprawia, że kupując rower nie musisz dokupować dodatkowych akcesoriów. Większość tychże rowerów oferowane jest na kołach 28 cali, choć spotykane są także damskie modele miejskie z niską ramą na kołach o średnicy 26".

Rowery górskie Maxim

Firma Maxim to nie tylko "trekkingi". Polski producent oferuje bardzo ciekawe propozycje rowerów górskich. Naszym zdaniem w przedziale 1,5-2,5 tys.zł należą do bardzo konkurencyjnych ze względu na wysokiej klasy osprzęt jak na tą półkę cenową.

Odwiedź nasz sklep pod Warszawą, aby poznać zalety marki Maxim

Chcesz dowiedzieć się więcej - odwiedź nasz salon w Pruszkowie, który na wiosnę ze sklepu narciarskiego zamienia się w punkt rowerowy. 

Brak produktów do wyświetlenia