Lista produktów marki PICTURE

PICTURE W SKI RACE CENTER

Ekologiczna marka Picture Organic Clothing

Picture Organic Clothing to niezwykła marka odzieży założona przez grupę przyjaciół w 2008 roku we Francji. Picture to pasja, miłość do sportu i szacunek do świata. Marka Picture stawia na oryginalny styl, najwyższy komfort podczas sportowego szaleństwa i ekologię. Od lat Picture tworzy fantastyczne kolekcje oparte na materiałach pochodzących z recyclingu. Nie ma drugiej tak eco-friendly marki wśród producentów odzieży sportowej.

Wyjątkowy design

 

Picture to takżę charakterystyczny design i najwyższa jakość. Kolekcje co roku są kolorowe i efektowne wizualnie a jakość techniczna wykorzystywanych materiałów umożliwia uprawianie sportów na najwyższym poziomie w stałym komforcie termicznym.

Wśród oferty zimowej znajdziemy przede wszystkim kurtki i spodnie narciarskie i snowboardowe, a także szeroką gamę bluz, polarów i midlayerów oraz odzieży termicznej dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Dodatkowo Picture jest producentem akcesoriów zimowych, plecaków oraz toreb i pokrowców podróżnych. Wszystko jak zwykle przyjazne środowisku!