Lista produktów marki LIV

Kobiety na rowery

Marka Liv została stworzona wyłącznie dla pań. Już kilkanaście lat temu dostrzeżono potrzebe stworzenie czegoś, co wyjdzie naprzeciw potrzebom riderek -  ich odmiennej anatomii, fizjologii i stylu jazdy. Liv jest marką należącą do Giant – jednego z największych producentów rowerów na świecie i początkowo nosiła nazwę Liv/Giant. Ideą dla jej powstania było tworzenie czegoś wyłącznie dla kobiet. 

Od kobiet dla kobiet

Liv stawia kobiety na pierwszym miejscu. Chce, aby czas spędzony na rowerze był dla kobiet idealny od pierwszej chwili. Projekt powstał i ruszył w 2008 r. Śmiało można powiedzieć, że Liv to marka rowerów od kobiet dla kobiet – dosłownie. Nic więc dziwnego, że w projektowanie i opracowanie rowerów zaangażowane są właśnie kobiety. To właśnie żeński team odgrywa kluczową rolę w produkcji Liv na każdym etapie. Modele Liv inspirowane są modelami Gianta z tym, że każda strona dobiera komponenty pod swoje potrzeby. Wkładają 100% możliwości w tworzenie rowerów i akcesoriów dającym paniom najwięcej frajdy. Decyzje ostateczne w Liv podejmują kobiety.Design rowerów Liv tez jest kobiecy, znajdziemy tutaj wzory i barwy typowo pod gusta Pań.

Tworzone z zawodniczkami

 Największy smaczek kolekcji to wysokie modele fulli i szosówek – opracowane tak, by panie wyciągnęły z nich maksimum potencjału. Tajwańska produkcja cieszy się ogólnoświatowym uznaniem. Z coraz większą chęcią korzystają z niej zawodniczki, przyczyniając się do promowania i poprawiania marki. Swojego czasu częścią drużyny była także Maja Włoszczykowska.