Lista produktów marki PUKY

Małe pojazdy na duże potrzeby

Od 1949 Puky produkuje rowerki dla najmłodszych miłośników kolarstwa jak i dla młodzieży. W zasadzie produkuje wiele pojazdów dla dzieci – hulajnogi, trójkołowe rowerki, biegowe rowerki i rowery dziecięce a także gokarty i monocykle. Zaczęło się od hulajnogi a potem wprowadzono rowerki. Już w pierwszym roku produkcji na rynek wypuszczono 3993 małe pojazdy.

Wybór nr 1 - bezpieczeństwo to podstawa

Marka znana, uznana i wybierana w ciemno od lat przez rodziców, chcących zapewnić bezpieczne wejście do świata rowerowej przygody dla swoich maluchów. Produkcja i projektowanie odbywa się całkowicie w Niemczech. Jak na niemiecką markę przystało rowerki charakteryzuje staranne wykonanie  i wysoka jakość produktu uwzględniająca najwyższe standardy bezpieczeństwa. Wszystkie pojazdy są sprawdzane i dokładnie testowanie przed wejściem do sprzedaży. Co za tym idzie – sprzęt jest niezwykle trwały i z powodzeniem przechodzi od starszych rowerzystów na ich młodszych następców. Rowery mają kilkuletnią gwarancję i dość łatwy dostęp do części zamiennych. Te cechy wpływają na wzrost zaufania do marki – rowery służą latami kolejnym dzieciom. 

Marka stworzona dla dzieci

60 lat doświadczenie daje potencjał tworzenia wyjątkowych pojazdów dla maluchów w oparciu o nowe technologie, doświadczenia i wiedzę naukową – wparcie pediatrów, nauczycieli i terapeutów ruchowych. Puky wypromowało rowerki biegowe – bez pedałów, pozwalające naukę łapania równowagi już dla dzieci, które opanowały pierwsze kroki. Puky to marka stworzona dla dzieci.