Lista produktów marki SUPERIOR

Superior - postaw na sport!

Specjalizująca się w rowerach sportowych MTB i szosowych marka Superior należy do czeskiej grupy Bike Fun International, która jest również właścicielem Rock Machine i Frappe. Marka koncentruje sią na rowerach sportowych i bardzo aktywnie wspiera zawodowych kolarzy. Rowery tej marki są projektowane i testowane na teranie kraju w Beskidach, ale produkowane w Azji. Team producenta tworzą eksperci, miłośnicy i profesjonalni zawodnicy, którzy doskonalą rowery Superior już od 1993 roku. To właśnie oni jako pierwsi rozpoczęli produkcje rowerów na kołach 29 calowych. 

Rowery dla zawodników

W 2008 roku w Beijing rowery Superior już po raz drugi wystąpiły jako sprzęt zawodniczy na Olimpiadzie. W kolejnych latach były częściej wybierane przez zawodników olimpijskich m.in. przez Barta Bretjensen’a. Pierwszy medalowy sukces przypada na 2014 rok – Puchar Świata.  Od tamtej pory pojawiają się na elitarnych międzynarodowych wyścigach. Kolejne wysokie wyniki przyszły w 2019 roku na Pucharze Świata  w Novem Meste. Kolejne lata to kolejne sukcesy – marka Superior jest chętnie wybierana przez profesjonalne zespoły Riderów i indywidualnych zawodników rangi światowej 

Każdy znajdzie rower pod swoje potrzeby

Różnorodność modeli jest ogromna. W ofercie znajdziemy zarówno sztywne rowery do wyścigów szosowych, przełajowych i cross country, jak i gravele czy rowery full suspension. Dodatkowo znajdziemy także prostsze, bardziej turystyczno - rekreacyjne modele dla młodszych i starszych amatorów kolarstwa. Modele marki Superior cieszą się dobrymi opiniami, zachowując przy tym bardzo dobre ceny w stosunku do jakości.