Lista produktów marki TABOU

Nowa energia na rynku

Tabou to dość świeża polska marka o szerokim przekroju rowerów. Na rynek weszła dosłownie kilka lat temu. Znajdziemy w ofercie Tabou rowery trekkingowe, crossowe, mtb, BMXy i nawet modele juniorskie. Wszystko dobrane ze smakiem, solidne i oparte na sprawdzonych rozwiązaniach, a co istotne w dzisiejszych czasach w dostępnej cenie. Motto marki? „O tym się nie mówi. Na tym się jeździ.”  

Rowery na miarę potrzeb

Marka Tabou jest świadoma jak różnorodne zastosowanie mają rowery w naszym życiu. Aby dojechać do pracy czy sporadycznie skoczyć na wycieczkę do lasu nie potrzebujemy tego co zawodnicy Tabou stawia więc na prostotę nie rezygnując z jakości. Rowery Tabou mają wszystko co trzeba i to wystarczy. Tabou to taka podstawowa i średnia półka rowerów – dla każdej osoby potrzebującej dobrego funkcjonalnego roweru bez zbędnych bajerów, z których nie skorzysta.

Maksymalny komfort za minimalną cenę

Tabou stale rozwija swoja kolekcje i sieć sprzedaży. Celem marki jest zapewnić rowerzystom maksymalnie dobry rower za możliwie niską cenę – co w obecnych czasach szczególnie przyciąga odbiorców. Geometria roweru zapewnia wygodę i poczucie bezpieczeństwa. Rowery różnią się geometrią dla kobiet i mężczyzna a także komponentami i malowaniem. Rowery są objęte dożywotnia gwarancja na ramę i 3 letnią gwarancją na resztę osprzętu.