Lista produktów marki Giro

Marka, której nie da się nie lubić

Światowy lider na rynku rowerowym – marka Giro - to synonim najwyższej jakości. Produkuje kaski, rękawiczki i buty używane przez rzesze rowerzystów na całym świecie. Nie ma znaczenia czy wybierasz szosę, dowolny rower miejski, mtb czy enduro. Każdy znajdzie tu model dla siebie bez względu na wiek, poziom czy styl jazdy.

Entuzjazm prosto z Kalifornii

Założona w 1985 roku w słonecznej Kalifornii w Santa Cruz jest gwarancją jakości i funkcjonalności. Debiutem był aerodynamiczny kask rowerowy stworzony we własnym garażu przez założyciela i pasjonatę kolarstwa Jima Genres’a. Giro charakteryzuje wyjątkowa konstrukcja i różnorodne wzory w szerokiej ofercie kasków. Giro zdecydowanie nie boi się odważnych kolorów. 

Funkcjonalność to podstawa

Kaski Giro zapewnią duży komfort użytkowania i wysokie bezpieczeństwo na trasie.  Giro to jedna z bardziej lubianych i jednocześnie twarzowych kasków na rynku. Super trwałe i super wygodne. W skrócie mówiąc Giro to design, funkcjonalność i progres. Co roku marka podnosi poprzeczkę, tworząc coraz doskonalsze produkty. Marka znana jest również na rynku sportów zimowych.