Praca specjalisty e-commerce - przy obsłudze sportowego sklepu internetowego

Praca w sklepie narciarskim

Chcesz rozwijać swoje doświadczenie w branży e-commerce? Interesujesz się sportem? Jesteś zorganizowaną osobą i szukasz nowych wyzwań - dołącz do zespołu Ski Race Center PL

Poszukujemy chętnych do pracy na stanowisku specjalisty e-commerce. Praca polegać będzie przede wszystkim na zarządzaniu zawartością sklepu internetowego oraz realizacji zamówień. Praca na tym stanowisku to także aktualizacja bazy produktowej oraz pozostałych treści. W naszym sklepie stawiamy na zautomatyzowane rozwiązania, które gwarantują dokładność i pozwalają zaoszczędzić czas.

Ponieważ działamy w branżach sezonowych, nasza praca dzieli się na okres przygotowawczy, w którym głównym zadaniem jest obróbka danych, przyjmowanie dostaw i tworzenie contentu oraz na okres wzmożonej sprzedaży kiedy koncentrujemy się na realizacji zamówień, aktualizacji cen do poziomu rynkowego oraz uruchamianiu wcześniej przygotowanych akcji sprzedażowych i promocji.

Zakres obowiązków:

  • obsługa i rozwój sklepu internetowego
  • realizacja zamówień internetowych
  • obsługa klienta internetowego
  • praca z produktowymi bazami danych pod względem wykorzystania ich w systemach e-commerce (praca w MS Excel)
  • przyjmowanie oraz fakturowanie dostaw
  • ustalanie cen produktów w oparciu o cenniki dostawców oraz bieżące trendy rynkowe

Wymagamy:

  • otwartość na nowe pomysły i środowisko
  • znajomość Microsoft Excel
  • doświadczenie w handlu e-commerce / prowadzeniu sklepu internetowego
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej

Mile widziane:

  • znajomość i doświadczenie w branży narciarskiej oraz rowerowej
  • znajomość narzędzi: Prestashop, WF Mag, Google Analytics, Google Ads
  • pasja do sportu
  • umiejętności w tworzeniu contentu i prowadzeniu kanałów social media itd.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę w zgranym zespole
  • atrakcyjne zniżki na sprzęt sportowy
  • możliwość tworzenia nowych projektów oraz wdrażania swoich pomysłów
  • przewidywalne godziny pracy bez nieplanowanych nadgodzin·

Zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu prosimy o przesłanie CV z krótkim listem motywacyjnym.

jacek@skiracecenter.pl
22 723 00 30

Proszę koniecznie dopisać poniższą formułę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)."