Lista produktów marki LENZ

LENZ W SKI RACE CENTER

Pierwsze na rynku podgrzewane skarpety

Marka LENZ to austriacki producent odzieży i bielizny narciarskiej z ponad 30 letnią historią na rynku. Markę LENZ wyróżnia innowacyjne podejście przy tworzeniu produktów. LENZ jako pierwszy wprowadził na rynek podgrzewane skarpety narciarskie oraz inne elementy wykorzystujące akumulatory litowo-jonowe. Wśród ciekawej oferty producenta znajdziemy podgrzewane rękawice narciarskie, skarpety, wkładki do butów, kamizelki a także pasy dogrzewające okolice lędźwi. Dodatkowo LENZ produkuje zaawansowane wkładki termoformowalne pod stopę. Poprzez swój system produkty marki LENZ zapewniają najwyższy poziom komfortu cieplnego podczas wszelkich zimowych aktywności zarówno sportowych jak i zawodowych. Są niezwykle wydajne w ekstremalnych warunkach przy czym gwarantują wygodę i bezpieczeństwo. Ogrzewanie górnej części ciała,dłoni oraz stóp, które możesz kontrolować z poziomu inteligentnej aplikacji heat up, pozwala długo i w pełni skupić się na uprawianej dyscyplinie sportowej.

Skarpety narciarskie - wysoka jakość przy korzystnej cenie

W katalogu producenta znajdziemy szeroką ofertę klasycznych skarpetek - w tym także ultracienkich modeli dla zawodników. Mowa tutaj o produktach przeznaczonych zarówno do narciarstwa alpejskiego, jaki turystyki górskiej oraz biegania.

Ciepła bielizna termiczna z wełny merynosa

Drugim dużym segmentem oferty LENZ jest bielizna techniczna. W ofercie marki LENZ dostępne są zarówno produkty o podwyższonych właściwościach cieplnych (stworzone z wełny merino), ale także modele kompresyjne dla najbardziej zaawansowanych użytkowników.. 

Wełna merino to najbardziej wydajny naturalny materiał gwarantujący wysoki komfort cieplny. Tekstylia marki LENZ w dużej mierze wzbogacone są o wełnę merino z wysokojakościowej przędzy, która została przetworzona w taki sposób by maksymalnie zredukować wyeliminować efekt drapania.

Odzież przeciwko kontuzjom

Odzież kompresyjna LENZ zarówno w modelach bielizny jak i skarpet pozwala ograniczyć wibracje mięśni i podnosi poziom wymiany w tkankach przyśpieszając regenerację po intensywnym wysiłku. Dodatkowo takie rozwiązanie wspiera mięśnie stabilizujące stawów i zmniejsza ryzyko przeciążeń i kontuzji.

Suche buty - czyli ciepłe

Producent LENZ w swojej ofercie proponuje także doskonałej jakości suszarki do butów, niezbędne dla wszystkich amatorów sportów zimowych.