Lista produktów marki POC

Wiodący gracz na międzynarodowej arenie produktów rowerowych i zimowych.

Założona w 2005r w Szwecji marka POC ma jasne założenie co do idei produktów.  Ich dewizą jest : „chronić ludzkie życie i minimalizować konsekwencje wypadków, zarówno dla sportowców, jak i tych, którzy pragną im dorównać”.  Za cztery filary POC’a przyjmujemy: bezpieczeństwo, ochronę, wydajność i innowacje.  POC stawia na kompleksową ochronę w sporcie – kaski, gogle, ochraniacze a także techniczna odzież spełniająca swoje funkcje zależnie od sytuacji. Słyną z produktów z najwyższej póki.

Współpraca z profesjonalistami przynosi efekty

 POC jest marką, która niezaprzeczalnie dba o najwyższą jakość i rozwój technologii w swoich produktach – zarówno odzieżowych jak i ochronnych.  Aby zapewnić pożądany standard swoim produktom POC współpracuje z grupą specjalistów i naukowców, którzy dzięki obserwacji interakcji człowieka ze środowiskiem naturalnym i innymi użytkownikami ruchu tworzą produkty niezwykłe. Jakość produktów to połączenie wiedzy z zakresu sportu wraz  z zagadnieniami technologii cyfrowej, percepcji, widoczności a także komunikacji i psychologii. To bezkompromisyjnie najlepiej dostosowanie  pod kątem bezpieczeństwa, anatomii i fizjologii produkty dla amatorów sportu i profesjonalnych zawodników.

Profesjonalnie od pierwszych kroków

Marka POC ma szeroki asortyment kasków i gogli cieszących się ogromnym uznaniem – często będące pierwszym wyborem miłośników letnich i zimowych sportów - jako gwarancja niezawodności. POC to taki Mercedes wśród marek sportowych. Bez względu czy wybierasz rower, deskę czy narty – masz ogromny wybór wysokojakościowego asortymentu  pod kątem termicznej i mechanicznej ochrony przed urazami w swojej dyscyplinie. Dodatkowo, oprócz wysokiego zaawansowanie technologicznego produkty  wyróżniają się nowoczesną formą designu. Są proste i solidne, dlatego od lat posiadają wiernych fanów.