Lista produktów marki X-BIONIC

X-BIONIC W SKI RACE CENTER

Odzież tworzona ze szwajcarską precyzją

Szwajcarska marka X-BIONIC to od lat nagradzana i powszechnie uznawana marka odzieży termicznej na każdą porę roku. X-BIONIC to odzież nowej generacji, stworzona tak, aby zapewnić doskonały komfort termiczny przez cały czas, gdy dajesz z siebie maximum podczas uprawiania sportu.. Szeroka gama szczegółowo dopracowanych produktów umożliwi dobór kompletu bielizny termicznej pod kątem uprawianej aktywności fizycznej. X-BIONIC to odzież dla zawodowców i dla wszystkich którzy kochają sport i aktywny wypoczynek. W skrócie– dla każdego.

Na każdą porę roku

Dlaczego dla każdego? X-BIONIC tworzy nowoczesną odzież dla wszystkich m którzy kochają aktywny styl życia. Wśród produktów marki X-BIONIC idealne komplety odzieży termicznej znajdzie każdy miłośnik wszelkiego rodzaju narciarstwa, trekkingu, biegów, kolarstwa czy jazdy na motorze. X-BIONIC to połącznie materiałów z najwyższej półki z innowacyjną technologią stworzoną przez producenta. W tej odzieży trudno się nie zakochać. Jest wygodna i funkcjonalna, a przy odpowiednim traktowaniu także wytrzymała przez lata.

Szyta na miarę potrzeb

W ramach oferty X-BIONIC znajdziemy kilka modeli w różnych wariantach technicznych i cenowych - w tym linie męskie, damskie i juniorskie. Najchętniej wybierane są to modele to APANI WINTER z wełną meriono, RADIACTOR podwyższonym komforcie termicznym działającym na zasadzie koca termicznego i modele o wyższej kompresji ENERGY ACUMULTOR i ENERGY ACUMULATOR PATRIOT EDITION. Niższe modele, które swoją jakością pod kątem regulacji termiki przewyższają produkty mniej znanych producentów także fantastycznie sprawdzą się podczas wielu aktywności. W kolekcji znajdziemy przede wszystkim koszulki i spodnie termiczne a także doskonałe termiczne skarpety X-SOCKS oparte na tych samych rozwiązaniach co reszta odzieży. X-BIONIC to odzież, którą warto mieć w każdej sportowej podróży.

Brak produktów do wyświetlenia